Плитка та сантехніка Keramis
0 (800) 30-44-40Оберіть місто
Плитка и сантехника Keramis
UA
RU
Каталог товарів
Головна
Мiсто
Оберіть місто
Змінити місто
Каталог товарів
0 800 30 44 40

Поради щодо вибору змішувача для умивальника | раковини

 Вибір змішувача для раковини

При підборі сантехніки у ванну дрібниць не існує – і змішувач для раковини найкращий доказ. Здавалося б, це не настільки велика та дорога покупка, як унітаз-компакт або душова кабінка. Але якщо таке оснащення буде незручним, ненадійним та вибиватиметься зі стилю іншого обладнання, то будь-які процедури будуть приносити тільки розчарування. Тому слід відразу прояснити, як вибрати змішувач для умивальника в усіх нюансах: від його типу, установки та розміру до матеріалу та дизайну.

Вибір змішувача для умивальника за типом конструкції

Перший пункт: визначити, який формат пристрою вам підходить найкраще. Зараз найбільш поширені такі види:

Двовентильні змішувачі для умивальника

Двовентильний змішувач для раковини

Моделі з двома вентилями відмінно вписуються в класичний стиль оформлення ванних (на фото Imprese Cuthna)

Знайома всім сантехніка з двома вентилями для управління потоками холодної та гарячої води, яку часом називають кран-буксой. До плюсів відносять простоту конструкції, доступність та надійність. Правда, за останнім пунктом треба уточнювати «внутрішній світ» змішувача. Якщо він не черв'ячний (вентилі крутяться кілька оборотів), а керамічний (поворот на 90° або 180°), то він може швидко вийти з ладу від поганої, з домішками, води – тому йому потрібен фільтр у водопроводі. В будь-якому випадку врахуйте, що зручність користування краном невисока: доводиться довго крутити ручки, поки не отримаєте потрібні натиск та температуру. До речі, у питанні, як вибрати змішувач для раковини, не плутайте цю техніку із термостатичним змішувачем, де теж два важеля, але функції у них зовсім інші.

Популярні двовентильні змішувачі для раковини

Одноважільні змішувачі для раковини

Одноважільний змішувач для умивальника

Змішувачі з джойстиком не дарма звуть «однорукими» – працювати з ними можна однією рукою (на фото Ravak Chrome Cr)

Мабуть, сьогодні це основний тип змішувача для ванної кімнати. Популярність легко пояснюється: ціна такої сантехніки не на багато вище за традиційну, а комфорт на іншому рівні. Адже управління виконується одним важелем (джойстиком – звідси і часте позначення моделей як джойстикових). Причому настройки натиску та температури нескладно зберегти на майбутнє. А це і зручніше, і вигідніше, адже з такою сантехнікою простіше економити воду. Хоча в розмові, як вибрати змішувач для умивальника, про мінуси цього оснащення теж не можна забувати. Найголовніший: примхливість. Адже встановлений всередині керамічний картридж псується від найдрібніших піщинок у водопровідній воді. Тому доведеться витратитися на установку все тих же фільтрів.

Кращі одноважільні змішувачі для умивальника

Сенсорні змішувачі для умивальників та раковин

Сенсорний змішувач для умивальника

Дуже часто сенсорні змішувачі вибирають для громадських вбиралень, але і в побуті вони актуальні (на фото Hansgrohe Metris S)

Нерідко цей тип називають безконтактним: адже доторкатися до корпусу немає потреби – а подача води запускається і припиняється за сигналом інфрачервоних датчиків, які реагують на піднесену руку. Це дуже гігієнічно та економно, вода подається тільки тоді, коли це реально необхідно (критично, якщо встановлено бойлер). При цьому рівні напору та температури задаються заздалегідь, іноді навіть через сенсорний дисплей. Правда, врахуйте, для набору води в раковину цей тип не підходить – треба весь час тримати руку у датчика (тому, до речі, змішувач для кухні цього виду не дуже популярний). Серед інших недоліків вибору змішувача для раковини цієї категорії: висока ціна та необхідність підведення електроживлення або періодичної заміни батарейок.

Рекомендовані сенсорні змішувачі для раковини

Вибір способу монтажу змішувача для умивальника

Коли ви визначилися з типом сантехніки, переходьте до питання його монтажу. У цій ситуації можливі декілька типових варіантів:

Змішувачі на чашу раковини

Змішувач на чаші умивальника

Установка змішувача прямо на чашу оптимальна в більшості ситуацій (на фото Grohe BauLoop)

Класичний варіант, при якому змішувачі встановлюються прямо на ободок умивальника. Цей спосіб дуже простий для монтажу та обслуговування, і ви можете замінити одну модель на іншу без особливих проблем. Також у вас широкий вибір змішувачів для умивальників як за дизайном, так і розміром. Головне: щоб вам було зручно, струмінь води падав приблизно в районі зливу (так менше бризок), а сама сантехніка збігалася отворами із раковиною. Мінус у такого способу установки фактично один: комусь він може здатися нудним, не надто актуальним та навіть старомодним.

Перевірені змішувачі для чаші умивальників

На поверхню стільниці

Змішувач для умивальника на стільниці

Ефектне, але далеко не найбільш практичне рішення: монтаж змішувача на стільниці поруч із умивальником (на фото Kludi Ameo)

Більш модний та незвичайний монтаж змішувача: він встановлюється поруч із чашею на тумбі у ванній, а його вилив, ніби коромисло, нависає над краєм умивальника. Виглядає таке рішення досить ефектно, але треба зважувати всі за та проти. По-перше, для цього підходять тільки високі моделі з довгим виливом. При цьому їх асортимент вужче, а ціна вище. По-друге, установка більш трудомістка, (особливо якщо стільниця з плитки, в якій доведеться свердлити отвори). І по-третє, замінити сантехніку з часом складніше, так як вибрати змішувач для раковини доведеться виключно схожих габаритів.

Оптимальні змішувачі на стільницю поруч з раковиною

З настінним кріпленням, або змішувачі прихованого монтажу

Настінний змішувач для раковини

Про розміщення змішувача для раковини на стіну варто подбати ще на стадії проектування дизайну ванної кімнати (на фото Axor Citterio M)

Цей тип установки підійде для тих, хто хотів би заощадити частину простору в кімнаті – наприклад, для розміщення аксесуарів для ванної. Адже змішувач монтується прямо на стіну, над раковиною, а всі комунікації ховаються всередині, під плиткою. Виглядає це вишукано та акуратно. Однак недоліки схожі з тими, що описані у попередньому пункті. Монтаж ще більш складний, його потрібно продумати до самого ремонту, а замінити або полагодити сантехніку пізніше буде складно та дорого – адже доведеться розібрати стіну (особливо шкода, якщо у вас красива та недешева плитка під мармур).

Зручні настінні змішувачі для умивальника чи раковини

З якого матеріалу змішувачі для умивальника краще?

Щоб правильно вибрати змішувач для умивальників, як і у випадку із душовою системою, обов'язково звертайте увагу на те, з чого він зроблений:

  • Латунь. Міцний та довговічний сплав міді із цинком прослужить далеко не один рік, що з головою виправдає чималу вартість, – відмінне рішення.
  • Нержавіюча сталь. Трохи більш доступний варіант, який не набагато гірше за зносостійкістю та привабливістю зовнішнього вигляду, аніж латунь.
  • Силумін. Сплав алюмінію із кремнієм підкуповує низькою ціною, але навряд чи це виправданий вибір – цей матеріал не дуже міцний.
  • Кераміка. Ефектне рішення, яке відмінно поєднується з дорогою сантехнікою на кшталт окремо стоячих ванн, – але все ж таки дуже крихке.
  • Пластик. ABS-полімери можуть мати яскраву колірну гаму, незвичайну форму та вигідний цінник, проте ресурс у такого матеріалу невисокий.

Змішувач для раковини з латуні

Вибір змішувача з латуні для умивальника виправданий з усіх точок зору (на фото Cersanit Luvio)

А ще оціните матеріал покриття, якщо воно є. Ідеальний варіант – хром: він і красивий, і стійкий до стирання, і безпечний. Непоганий і нікель, хоча він може викликати алергію. Емаль нешкідлива, ефектна, але легко тріскається від ударів.

Актуальний дизайн змішувачів для раковини

Вибір змішувачів для умивальників безмежний: від ретро до хай-тека, хоч в звичайному сріблястому корпусі, хоч у вигляді модної кольорової сантехніки. Тому рекомендація в цьому випадку тільки одна: підберіть модель, яка найкращим чином доповнить дизайн ванної кімнати, буде гармоніювати з нею, виглядати при встановленому у ванній освітленні стильно та зі смаком. І зрозуміло, не забувайте про надійність сантехніки. В цьому питанні варто орієнтуватися на перевірених виробників, до яких віднесемо Grohe, Kludi, Ravak, Imprese та Hansgrohe.

Змішувачі для раковин

Дизайн змішувача треба вибирати з урахуванням дизайну раковини, дзеркал, оздоблення, а також решти сантехніки – так буде гармонійно та елегантно

Продукцію цих брендів ви можете знайти в каталозі інтернет-магазину Keramis. Ми запропонуємо широкий асортимент, прості умови оплати та доставки, низькі ціни, а також грамотну допомогу. Адже наші консультанти завжди підкажуть, як правильно вибрати змішувач для раковини або умивальника!

Купити змішувачі в інтернет-магазині Keramis
Інші новини
Всі новини...

Новий розділ у магазині Keramis: Електростанції та генератори!

Нові можливості у Keramis: Електростанції, генератори та обладнання для безперебійного живлення

12 липня 2024

Як правильно вибрати ламінат?

Ви можете купити перший-ліпший ламінат, а можете зробити правильно і спочатку дізнатися у нашій статі, як вибрати таке покриття – аби потім не пожалкувати!

09 липня 2024

Як вибрати душову кабіну правильно?

Душова кабіна може бути прекрасною альтернативою ванні, але за однієї умови: якщо вибір такої сантехніки був коректним. Що для цього потрібно?..

08 липня 2024

Як правильно вибрати міжкімнатні двері

Вибір міжкімнатних дверей на ринку величезний, але знайти найкращі серед них не так просто. Щоб уникнути помилок, читайте наш гід з покупки таких дверей!

08 липня 2024
Як вибрати унітаз

Як правильно вибрати унітаз?

Вибір унітаза не такий вже й складний – якщо, звичайно, скористатися порадами із цього тексту. Ми розповімо все про основні характеристики цієї сантехніки...

04 липня 2024

Які шпалери вибрати краще?

Для багатьох вибір шпалер полягає лише у їх дизайні та ціні, але це не найкращий підхід. При покупці треба перш за все визначитися із типом такого оздоблення…

03 липня 2024

Як вибрати ванну зі штучного каменю?

Щоб вибір ванни, зробленої зі штучного каменю, був для вас простим та швидким, читайте зібрані у нашій статті корисні поради на цю тему!

02 липня 2024

З Днем Конституції України!

Магазин Keramis щиро вітає вас з Днем Конституції України!

28 червня 2024

Geberit Bambani – серія сантехніки для дітей із веселим дизайном.

Метою створення яскравої лінійки стали ванні кімнати, пристосовані для дітей, які допомагають розвивати ігровий підхід до формування уявлень про здоров’я та особисту гігієну.

20 червня 2024

З Днем захисту дітей!

Віримо, що наші діти – це наше майбутнє, і вони зроблять світ кращим!

31 травня 2024
Відеоконсультація та демонстрація товарів!

Нова послуга – відеоконсультація та демонстрація товарів!

Любі клієнти, з турботою про вас інтернет-магазин KERAMIS.UA пропонуємо послугу, що відкриває нові можливості вибору та купівлі товарів – індивідуальна відеоконсультація!

21 травня 2024

З Великодніми Святами!

Команда KERAMIS.UA

04 травня 2024
Вхід в особистий кабінет