Як стати новим партнером інтернет-магазину Keramis?

Ми забезпечуємо якісним товаром клієнтів по всій Україні, імпортуємо кілька європейських фабрик та плідно працюємо з багатьма компаніями-постачальниками, будівельними компаніями та студіями дизайну. І ми завжди відкриті до нових знайомств і співпраці!

 1. З питань співпраці стосовно нашого імпорту – звертайтесь до нашого відділу співпраці із корпоративними клієнтами: +38 096 357 70 07, [email protected]
 2. Keramis – офіційний імпортер фабрик:

  • керамічної плитки Paradyz Ceramika (Польща),
  • Stargres (Польща)
  • сантехніки Isvea (Італія)
  • сантехніки Rea (Польща)

  Ми завжди маємо для Вас вигідні умови та пропозиції, а також великий складський запас товарів на наших оптових складах! Серед наших корпоративних клієнтів: відомі салони плитки та сантехніки, невеликі магазини оздоблювальних матеріалів та інтернет-магазини по всій Україні!

 3. Ви – будівельна організація і бажаєте з нами співпрацювати – звертайтесь до відділу комплектації корпоративних клієнтів: +38 096 357 70 07, [email protected],
 4. Серед об’єктів, які ми комплектували: торгівельні центри, бази відпочинку, публічні приміщення, офіси відомих компаній, розважальні центри, навчальні заклади, лікарні, котеджні поселки тощо.

 5. Ви є виробником, або офіційним імпортером і бажаєте запропонувати нам дистрибьюцію товарів – звертайтесь до відділу закупівель: +38097-981-23-68, [email protected]
 6. Ми успішно співпрацюємо із багатьма виробниками України та Європи, найбільшими дистрибьюторами України із керамічної плитки, сантехніки, підлоги, шпалер, освітлення та дверей. Ми завжді готові до нових пропозицій та ділових знайомств

 7. З питань співпраці з архітекторами, дизайнерами та фахівцями телефонуйте: +38067-782-44-64, [email protected]
 8. Вже багато років ми успішно співрацюємо із архітекторами, дизайнерами, студентами-дизайнерами, ремонтними бригадами, фахівцями (сантехніками, плиточниками, поклеювальниками тощо) по всій Україні.

  • Комплектуємо об’єкти, допомогаємо із вибором матеріалу, консультуємо стосовно технічних питань. За роки нашої співраці ми разом створили сотні надзвичайних проектів, серед яких: стильні квартири, котеджі, таунхаузи, відомі ресторани та кафе, отелі, салони краси, спа-центри, магазини, шоуруми, клініки тощо (ссылка на наши проэкты на сайте)
  • Пропонуємо спеціальні знижки та вигідні умови для архітекторів, дизайнерів та фахівців (ремонтних бригад)
  • На базі наших салонів ми проводимо маштабні презентації та навчальні семінари для архітекторів та дизайнерів із залученням представників відомих європейських фабрик-виробників
  • На базі наших салонів ми проводимо навчальні лекції та семінари для студентів вузів та багатьох шкіл дизайну
  • Проводимо навчальні мастер-класи для фахівців (плиточники, сантехніки)
  • Щорічно проводимо різноманітні конкурси із дизайну для архітекторів та дизайнерів
  • Організовуємо для архітекторів та дизайнерів ескурсії європейськими фабриками-виробниками (Іспанія, Італія, Германія, Австрія, Польща)
  • Організовуємо для архітекторів та дизайнерів відвідини всесвітньо-відомих виставок: Cersaie (Болонья, Італія), Cevisama (Валенсія, Іспанія), Isaloni (Мілан, Італія).
 9. З питань співраці стосовно реклами – звертайтесь до відділу маркетингу: [email protected]

Вже 9 років ми плідно співпрацюємо із багатьма рекламними агентами та підрядниками: інтернет-реклама, реклама на телебаченні, в журналах, реклама на радіо, бордах, фасадах. Ми завжді відкриті до нових пропозицій!