Угода користувача

 1. Загальні положення та порядок дії Угоди
  1. Ця Угода є договором публічної оферти (ст. 638 п. 2 Цивільний кодекс України) по використанню веб-сайту www.keramis.ua (далі — Сайт) між Адміністрацією сайту та фізичною особою (далі - Користувач).
  2. Користувач зобов'язаний ознайомитися з усіма положеннями цієї Угоди до реєстрації на Сайті (надання персональних даних). Реєстрація на Сайті Користувача означає прийняття ним Угоди (акцепт) і згоду з усіма його положеннями.
  3. Угода набуває чинності з моменту його акцепту Користувачем і діє протягом всього періоду використання Сайту і надання послуг Користувачу.
  4. Положення цієї Угоди можуть бути доповнені та/або змінені Адміністрацією сайту в односторонньому порядку. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх публікації на Сайті. Подальші звернення Користувача до Сайту означають їх прийняття.
  5. Акцепт Користувачем цієї Угоди не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.
  6. Будь-які питання або протиріччя між Користувачем і Адміністрацією сайту, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню в порядку, встановленому чинним законодавством України.
 2. Порядок використання сайту
  1. На сайті www.keramis.com.ua доступно для перегляду та завантаження текстовий та графічний вміст (інформація), що передбачає виключно особисте (некомерційне, непублічне) його використання Користувачем. Заборонено використання даної інформації в будь-яких інших цілях (повне або фрагментарне копіювання, відтворення, публікація, поширення інформації на інших носіях або веб-сайтах).
  2. При реєстрації на Сайті Користувач отримує дані доступу до свого облікового запису, за збереження яких несе відповідальність.
  3. Будь-яке звернення Користувача (питання, пропозиції та інше) до Адміністрації сайту по будь-яким доступним каналам зв'язку має відповідати нормам чинного законодавства України (не містить образ, погроз, порушень авторських прав). В іншому випадку Адміністрація сайту залишає за собою право припинити надання послуг Користувачеві.
 3. Політика конфіденційності
  1. При реєстрації на Сайті та оформленні замовлень Користувач дає свою згоду:
   • надати достовірні і точні персональні та контактні дані, необхідні для надання послуг Користувачу;
   • на збір і подальше використання Адміністрацією сайту наданої інформації відповідно до чинного законодавства України (Закон України «Про захист персональних даних») і положеннями цієї Угоди з метою надання послуг Користувачеві, здійснення розрахункових операцій за придбані товари/послуги.
   • на передачу наданих даних суб'єктам, які беруть участь в обробці замовлень і надання послуг Користувачу, без додаткового повідомлення Користувача, не змінюючи при цьому мети обробки даних.
  2. Користувач погоджується на отримання пропозицій рекламного характеру, які Адміністрація сайту періодично направляє за наданими контактними даними у вигляді email-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, повідомлень у мобільному додатку, повідомлень у веб-браузері. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі передплати на розсилки, оформленої вами через Сайт або при замовленні товарів. На індивідуальну вимогу Користувача, яке може бути направлено будь-яким доступним способом (Контакти), Адміністрація сайту зобов'язана виключити його контактні дані з бази розсилки пропозицій.
 4. Відповідальність Адміністрації сайту
  1. Адміністрація сайту постійно прагне забезпечити безперервну і коректну роботу Сайту, точність, достовірність і актуальність представленої на Сайті інформації. При цьому Адміністрація сайту не несе відповідальності за:
   • будь-які помилки та неточності в опублікованих на сайті матеріалах;
   • прийняття рішення Користувачем щодо вибору або придбання товару на підставі неточної або застарілої інформації, опублікованої на Сайті;
   • збиток, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку зі зверненням Користувача до Сайту, його використанням або неможливістю використання.
  2. Будь-яка інформація на Сайті, включаючи описи товарів, їх характеристик, споживчих та експлуатаційних якостей, публікуються без будь-яких гарантій. Для отримання більш точної інформації Користувач може звернутися до офіційної інформації від виробника товару, що цікавить.
  3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем даних доступу до свого облікового запису, отриманих при реєстрації на Сайті. На особисту вимогу і при наданні необхідної для ідентифікації даних Користувачеві буде надано допомогу у відновленні даних доступу.
  4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за надання Користувачем при реєстрації на сайті або при оформленні замовлення неточних або неповних даних і пов'язані з цим обставини при подальшому наданні послуг.
  5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які наслідки, пов'язані з відвідуванням Користувачем зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.
  6. При правомочної заяви правовласників про несанкціонований розміщенні на Сайті матеріалів, які є об'єктом права інтелектуальної власності, Адміністрація сайту зобов'язується негайно вжити заходів щодо усунення протиріч.