Політика конфіденційності

  1. При реєстрації на Сайті та оформленні замовлень Користувач дає свою згоду:
   • надати достовірні і точні персональні та контактні дані, необхідні для надання послуг Користувачу;
   • на збір і подальше використання Адміністрацією сайту наданої інформації відповідно до чинного законодавства України (Закон України «Про захист персональних даних») і положеннями цієї Угоди з метою надання послуг Користувачеві, здійснення розрахункових операцій за придбані товари/послуги.
   • на передачу наданих даних суб'єктам, які беруть участь в обробці замовлень і надання послуг Користувачу, без додаткового повідомлення Користувача, не змінюючи при цьому мети обробки даних.
  2. Користувач погоджується на отримання пропозицій рекламного характеру, які Адміністрація сайту періодично направляє за наданими контактними даними у вигляді email-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, повідомлень у мобільному додатку, повідомлень у веб-браузері. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі передплати на розсилки, оформленої вами через Сайт або при замовленні товарів. На індивідуальну вимогу Користувача, яке може бути направлено будь-яким доступним способом (Контакти), Адміністрація сайту зобов'язана виключити його контактні дані з бази розсилки пропозицій.