Кухонна мийка Lidz 781x510 /200 сірий GRA-09 (LIDZGRA09781510200)
Код товару: 00-00243544
Короткий опис
Перейти до докладного опису
  • 1
Швидке замовлення
Итоговая цена
Экономия
Добавить комплект в корзину
Купуй комплект - заощаджуй час і гроші.
Опис
Опис
Характеристики
Характеристики
  • Од вимшт
  • КраїнаПольща
  • ВиробникLidz
  • КолекціяLidz
  • Артикул виробникаLIDZGRA09781510200
  • Тип установкиврізна на стільницю
  • Матеріал мийкиграніт
  • Колір мийкисірий
  • Глибина мийки
  • Кількість чаш1
  • Форма раковинипрямокутна
  • Штрихкод206695384375
  • Ширина781 мм
  • Глубина510 мм
  • Висота220 мм
  • Гарантія3 роки
  • Додаткові відомостіМойка, сифон, крепеж, толщина мойки 8 мм