Кухонна мийка Lidz 620x500 /200 сірий GRA-09 (LIDZGRA09620500200)
Код товару: 00-00243464
Наявність на складах України:В наявності
Короткий опис
Перейти до докладного опису
  • 1
Швидке замовлення
Итоговая цена
Экономия
Добавить комплект в корзину
Купуй комплект - заощаджуй час і гроші.
Опис
Опис
Характеристики
Характеристики
  • Од вимшт
  • КраїнаПольща
  • ВиробникLidz
  • КолекціяLidz
  • Артикул виробникаLIDZGRA09620500200
  • Тип установкиврізна на стільницю
  • Матеріал мийкиграніт
  • Колір мийкисірий
  • Глибина мийки
  • Кількість чаш1
  • Форма раковиниовальна
  • Штрихкод206695336701
  • Ширина620 мм
  • Глубина500 мм
  • Висота220 мм
  • Гарантія3 роки
  • Додаткові відомостіМойка, сифон, слив/перелив, корзинчатый вентиль, крепеж., толщина мойки 8 мм