Плитка та сантехніка Keramis
0 (800) 30-44-40Оберіть місто
Плитка и сантехника Keramis
UA
RU
Каталог товарів
Головна
Мiсто
Оберіть місто
Змінити місто
Каталог товарів
0 800 30 44 40

Змішувачі прихованого монтажу: плюси та мінуси.

Зміст
 1. У чому відмінність від звичайних змішувачів?
 2. Види вбудованих змішувачів.
 3. Переваги змішувачів прихованого монтажу.
 4. Недоліки вбудованих змішувачів.
 5. Як вибрати змішувач внутрішнього монтажу?

У сучасній ванній кімнаті використовується безліч сантехнічного обладнання. Від підбору та якісного монтажу сантехніки залежить і зручність користування санвузлом та внутрішній інтер'єр кімнати. Одні з нових пристроїв для ванної - змішувачі прихованого монтажу. Читайте далі і дізнаєтеся, що це за незвичайні змішувачі і чому на них варто звернути увагу.

Як вибрати змішувач прихованого монтажу

У чому відмінність від звичайних змішувачів?

Багато хто думає, що змішувач - це сам носик, з якого ллється вода, ще часто змішувачі називають "кранами". Але обидві ці думки - помилкові! Вся конструкція пристрою, що змішує і подає воду, разом з внутрішньою арматурою, кранами-вентилями і носиком-виливом, є змішувачем. Звичайний традиційний змішувач приєднується до водопровідних труб, що виходять на зовнішню поверхню стіни.

Чим відрізняються вбудовані змішувачі
Приховані у стіні деталі приладу не порушують загальний інтер'єр приміщення.

Вбудований або змішувач прихованого монтажу - це пристрій подачі води, у якого всі внутрішні механізми ховаються - монтуються безпосередньо в стіну або спеціальну інженерну інсталяцію, а на зовнішню видиму поверхню виводиться тільки сам носик виливу, важіль управління та декоративна накладка. Вбудований прилад займає набагато менше місця та виглядає більш естетично та мінімалістично.

Що таке змішувач прихованого монтажу
На відміну від звичайного змішувача, вбудований прилад займає набагато менше місця та виглядає більш естетично та мінімалістично.

Види вбудованих змішувачів

Незважаючи на те, що ця технологія є досить новою, на ринку представлено вже багато видів змішувачів внутрішнього монтажу.
Розрізняють їх переважно за призначенням:

 • Змішувачі прихованого монтажу для раковин.
  Найчастіше являє собою просту моноблочну одноважільну конструкцію. У стіну ховається пристрій змішування води, а на зовнішню частину стіни над раковиною монтується декоративна пластина з важелем керування потоком води та трубка виливу. Важливо правильно розрахувати висоту розташування усіх частин змішувача, щоб підібрати правильну траєкторію влучання води у раковину.
 • Види вбудованих змішувачів
 • Вбудовані змішувачі для душу
  Складаються з надійного внутрішнього блоку змішування та 2 або 3 виходыв подачі води. Окремо до такого змішувача підбираються відповідні аксесуари - лійки верхнього душу, гідромасажні форсунки або компактні ручні лійки, які встановлюються в будь-якій зручній частині душової незалежно від ступеня віддалення від винесеної на стіну панелі з важелями управління. Таким чином можна розмістити всі необхідні частини душової системи в найкомфортнішому місці, можлива установка тропічного душу, а шланг ручного душу непомітно ховається в стіну.
 • Як вибрати вбудований змішувач для душу
 • Вбудовані змішувачі для ванної кімнати.
  Відрізняються від душових тим, що мають додатковий виносний вилив, призначений для заповнення чаші ванни.
 • Як вибрати змішувач для ванни
 • Змішувачі внутрішнього монтажу для гігієнічного душу.
  Для біде існують вбудовані змішувачі, що подають воду до ручної гігієнічної лійки з висувним шлангом. Є також моделі унітазів із вмонтованими в корпус форсунками, до яких підводиться подача води із настінного змішувача. Поруч монтується лише важіль або панель керування. За відгуками користувачів, такий пристрій гігієнічного душу у біде набагато зручніший і займає значно менше місця.
 • Як вибрати змішувач для біде

Залежно від типу конструкції розрізняють такі ж як і у звичайних змішувачах повнооборотні, напівоборотні та джойстикові механізми керування потоками та температурою води.
Окремої уваги заслуговують автоматичні сенсорні моделі, що оснащені датчиками і запускають воду від одного руху або дотику.
Також моделі душових змішувачів прихованого монтажу із вбудованим термостатом.

Що таке термостат для душу
Встановлюючи температуру на змішувачі з термостатом, можна не дбати щоразу про налаштування гарячої води перемикачем, та виключити ймовірність опіків.

За способом монтажу вбудовані змішувачі поділяються на настінні, що встановлюються в стіну, та горизонтальні, які можна монтувати безпосередньо у борт ванної або на спеціальний виступ.

Як встановити змішувач у борт ванної
Встановлюючи змішувач безпосередньо в борт ванної, ви заощадите корисний простір і звільните стіни від зайвих деталей.

Переваги змішувачів прихованого монтажу

 1. Можливість продумати ергономіку та забезпечити максимальну зручність.
  Компактні розміри видимих ​​частин змішувачів прихованого монтажу дозволяють насолоджуватися водними процедурами, не відчуваючи зайвих незручностей. Завдяки тому, що усі частини систем виносні і можуть розташовуватися в будь-якому місці душової або ванни, можна розміщувати панель управління на зручній висоті, поставити носик виливу там, де через нього точно ніхто не зачепиться, а верхній душ встановити у центрі кабіни або в протилежному боці від ручної лійки.
 2. Переваги змішувачів прихованого монтажу
 3. Суттєва економія простору невеликої ванної кімнати.
  Навіть найменша душова зона відразу стане просторішою, якщо замість масивного виступаючого змішувача зі стіни буде виглядати тільки плоска накладка з перемикачем.
  А якщо вбудований змішувач вмонтований у сантехнічну інсталяцію з фальш-стіною, то буде зручно використовувати верхню її вільну частину щоб розмістити там нішу для шампунів та іншого косметичного приладдя.
 4. Як заощадити місце у ванній
 5. Мінімалістичність та відсутність візуального шуму.
  Лаконічні лінії та чистий простір - такого ефекту можна досягти лише за допомогою сантехніки прихованого монтажу. Відсутність зайвих конструкцій полегшує інтер'єр ванної кімнати та візуально розширює його. У стіну ховаються всі непривабливі механізми, і навіть шланг ручного душу не бовтатиметься під ногами, а буде захований у стіні.
 6. Як очистити інтер'єр від візуального шуму
 7. Естетичність та сучасні дизайни.
  Актуальні інтер'єри ванних кімнат диктують нам мінімалізм та простоту. Практично у всіх провідних виробників вбудованих змішувачів знайдуться моделі в різних дизайнах і кольорових рішеннях. Традиційний блискучий хром, класичне зістарене золото або трендова чорна матова сантехніка - під кожен стиль можливо підібрати відповідні деталі.
 8. Як підібрати дизайн змішувача
 9. Простота у догляді.
  Негласний закон будь-якої гарної господині: що менше хромованої арматури - то менше прибирання. Не потрібно витрачати багато часу на очищення від водного нальоту та полірування великих частин змішувача. Достатньо протерти маленькі важелі, що виступають, та носики - і ось уже все сяє чистотою!
Як очистити змішувач

Недоліки вбудованих змішувачів

Сантехніка, яка вбудовується в стіну, так приваблює своєю мінімалістичністю, але цим же багатьох і відлякує. Саме необхідність монтажу безпосередньо у стіну криє під собою можливі вади.

По-перше, таку систему технічно набагато складніше встановити, ніж звичайний змішувач. Потрібно зробити отвір у стіні довжиною та шириною близько 10-15 см і глибиною 8-10 см., в якому буде знаходитися прихована конструкція змішувача. У старих будинках з тонкими стінами для таких цілей встановлюється фальш-стіна із внутрішньою сантехнічною інсталяцією.

Як підключити змішувач прихованого монтажу
Роботи зі встановлення систем прихованого монтажу вимагають особливого професіоналізму, і краще запросити їх виконання фахівців.

По-друге після монтажу внутрішніх конструкцій відбувається чистове оздоблення цієї зони та укладання облицювальної плитки. Це означає, що у разі несправності, ремонт та заміну системи можна буде зробити тільки при розборі цієї ділянки стіни. Тому з особливою уважністю варто поставитися до вибору надійного виробника сантехніки. Це точно не ті деталі, на яких варто заощаджувати!

Владислав Мухамов,
менеджер з продажів Keramis:

«При покупці вбудованих змішувачів потрібно перш за все звертати увагу на якість продукту, тому що краще один раз поставити надійний і якісний змішувач, ніж через кілька років розбирати стіну для заміни неякісного.»

Натомість дорогі моделі змішувачів від провідних виробників справді мають найвищу якість та розраховані на багато років роботи. Вони виконані з висококласних матеріалів (латуні, міді чи бронзи), які чудово витримують роботу у воді та забезпечують довговічність вбудованого механізму.

Елітні змішувачі, що вбудовуються.
Елітна сантехніка провідних брендів відрізняється найкращою якістю деталей і прослужить довгі роки.

Як вибрати змішувач внутрішнього монтажу?

Вибір вбудованого змішувача – відповідальний та важливий момент облаштування ванної кімнати.

Провідні німецькі виробники пропонують своїм клієнтам практичні універсальні рішення, такі як Flexxbox від Kludi або Grohe Rapido SmartBox. На етапі чорнових робіт у стіну вбудовується мультифункціональний базовий блок з підведенням води, а до вибору типу внутрішнього механізму, термостату, декоративної накладки та зовнішніх елементів можна приступити вже після закінчення чистового оздоблення. У процесі експлуатації всі елементи таких систем, крім базового блоку, можна замінювати без необхідності розбору стіни.

Універсальний вбудований змішувач
Система Rapido SmartBox від провідної німецької компанії Grohe представлена в асортименті магазинів Keramis

В інших випадках можна придивитися до готових рішень - наборів змішувачів в єдиному стилі з усіма необхідними деталями. Так в комплекти можуть входити відразу і змішувач для раковин, і душова система з лійками та виливом для ванни. Всі частини комплектів мають продуманий дизайн та ергономіку, та й покупка набору буде набагато вигіднішою за ціною.

Який змішувач вибрати
Нові тренди в дизайні інтер'єру ванних кімнат і, перш за все, мода на мінімалізм, схиляють до широкого застосування рішень, що вбудовуються.

Поціновувачам розкоші та ексклюзиву обов'язково потрібно звернути увагу на вишукані дизайнерські моделі змішувачів внутрішнього монтажу з останніх колекцій.

Де придбати набір змішувачів
У сучасних інтер'єрах вбудована сантехніка виглядає найбільш гармонійно.

Багато європейських сантехнічних брендів пропонують якісні моделі змішувачів внутрішнього монтажу, тому в магазинах Кераміс представлений великий асортимент прихованих систем від Hansgrohe, Grohe і Kludi, а також у наших шоурумах різноманітні моделі компанії Omnires.

Інші новини
Всі новини...
Команда Keramis на екскурсії

Екскурсія на фабрику дзеркал та душових кабін Liberta.

Цієї осені команда менеджерів Keramis спільно з архітекторами та дизайнерами Харкова відвідала фабрику Liberta, де познайомилася з усіма етапами виробництва інтер'єрних дзеркал, душових кабін та дверей. Ділимося з вами нашими враженнями від екскурсії...

29 листопада 2021
Сучасна ванна кімната

Як коронавірус змінює інтер’єри та дизайн нашого будинку?

Пандемія коронавірусу встигла торкнутися кожного та вплинути практично на всі сфери життя людини. Зміни торкнулися і житлових просторів, у яких мільйони людей були замкнені на тривалий карантин. Відповідаємо на запитання: Як тепер виглядає сучасний будинок? Та що пандемія встигла привнести до дизайну інтер'єрів?

23 листопада 2021
Кімната з ванной та душовою

Душова кабіна чи ванна? Що краще вибрати?

Ванна чи душова кабіна? - одне з головних питань, яке хвилює всіх, кому треба облаштувати ванну кімнату. Ми зібрали всю інформацію на цю непросту тему і хочемо поділитися нею з вами у цій статті

16 листопада 2021
Архітектурний проект

Архітектурне проектування: навіщо потрібна розробка проекту будинка?

Щоб створити добре житло, перед початком будівництва краще підготувати якісний архітектурний проект майбутнього будинку. Розбираємо, що це за документ та яка його роль у процесі будівництва...

12 листопада 2021
Дизайн інтер'єру

Які стилі дизайну інтер’єру бувають?

Починаючи ремонт, усім доводиться зіткнутися з питанням вибору основної стилістики оформлення інтер'єру. Щоб допомогти вам зорієнтуватися, ми склали короткий гід за основними напрямками стилів дизайну інтер'єрів...

10 листопада 2021
Лійка для душу

Лійки для душу: як вони влаштовані та які бувають?

Ручна лійка для душу - маленька деталь, від якої залежить зручність користування ванною. Все найважливіше про лійки та поради щодо їх вибору читайте в цьому матеріалі...

08 листопада 2021
Модні тенденції 2021-2022 у дизайні інтер'єрів

Тренди міжнародної виставки Cersaie 2021. Модні тенденції 2021-2022 у дизайні інтер'єрів.

Восени в італійській Болоньї відбулася чергова галузева міжнародна виставка Cersaie 2021. Команда Keramis побувала на цьому "тижні високої керамічної моди" і привезла для вас докладний фотозвіт про наймодніші тренди дизайну інтер'єрів 2021-2022 років...

05 листопада 2021
Набірр скляних дозаторів для мила

Як обрати диспенсер для рідкого мила?

На зміну звичним мильницям прийшли нові зручні диспенсери. Безліч різних моделей для дому, офісу та місць громадського користування представлені на ринку. У цій статті ми зібрали всю найважливішу інформацію про цього незамінного помічника у боротьбі за чистоту рук.

03 листопада 2021
Що покласти на підлозі кухні

Що краще плитки можна покласти на підлозі кухні?

До вибору покриття для підлоги для кухні потрібно поставитися з великою увагою. І якщо вам здається, що окрім звичної плитки, краще варіанта не відшукати, читайте наш матеріал, і дізнаєтеся, що є покриття, яке може зробити вашу кухню ще комфортнішою.

01 листопада 2021
Дизайнерський радіатор опалення

Що потрібно знати про радіатори опалення?

Від якісної системи опалювання багато в чому залежать комфорт перебування людей у будівлях. Забезпечити обігрів можна завдяки установці радіаторів опалення. Дізнавайтеся з нами, що це за пристрої, які вони бувають і як з їх допомогою забезпечити тепло навіть найсуворішої зими.

29 жовтня 2021

Презентація для архітекторів і дизайнерів Харкова в салоні Keramis 16 вересня 2021 року. Відкриття шоуруму Paradyz.

6 вересня 2021 року у харківському салоні Keramis відбулася масштабна презентація та довгоочікуване відкриття шоуруму Paradyz. Ділимося з вами подробицями заходу та яскравим фотозвітом.

27 жовтня 2021
Що таке діммер

Діммер - прилад, який робить світло комфортним

У цій статті ми з вами розберемося, що таке діммер? Для яких цілей він призначений? І чи так вже він необхідний в процесі облаштування інтер'єру?

25 жовтня 2021
Вхід в особистий кабінет