Плитка та сантехніка Keramis
0 (800) 30-44-40Оберіть місто
Плитка и сантехника Keramis
Каталог товарів
Головна
Мiсто
Оберіть місто
Змінити місто
Каталог товарів
0 800 30 44 40

Про бренд Grohe

Каталог Grohe

Змішувачі для умивальника Grohe

Змішувачі для кухні Grohe

Змішувачі для ванни та душу Grohe

Змішувачі для біде Grohe

Душові системи Grohe

Гігієнічний душ Grohe

Інсталяційні системи Grohe

Раковини Grohe

Унітази Grohe

Ванни Grohe

Біде Grohe

Урінали Grohe

Душові підонни Grohe

Сифони Grohe

Системи захисту від протікання Grohe

grohe_sertificat

GROHE – один із світових лідерів у галузі створення комплексних рішень для ванної кімнати та кухні. У штаті компанії понад 6000 співробітників у 150 країнах світу, з них 2400 – у Німеччині.

GROHE існує більше 80 років, і весь цей час їй вдавалося постачати своїм клієнтам «Справжню насолоду водою», що стало кредо компанії (нім. Pure Freude an Wasser).

В 1936 син Ганса Грое Фрідріх Грое придбав підприємство Berkenhoff&Paschedag і таким чином заснував історію компанії GROHE, якою ми її знаємо.

1956 року Фрідріх Грое також придбав арматурну фабрику Карла Нестлера, відому своїми прогресивними розробками в термостатичних розробках. Фрідріх Грое завжди усвідомлював потужності інженерних традицій, на які він спирався: «Німецьке виробництво – синонім точності. Точність – синонім GROHE, – якось сказав він.

Історія успіху:

1956 рік – GROHE Skalatherm стає першим «народним» термостатом для ванної в Німеччині.

1968 рік – популярна модель одноважільного змішувача GROHE виходить на світовий ринок.

1973 рік – GROHE починає випуск кухонних змішувачів з висувним виливом

1983 рік GROHE Relexor стає першою в своєму роді душовою системою з двома щітками, що обертаються, виконують масажні функції.

2002 рік – технологія CoolTouch для кращої безпеки, яка запобігає небезпечному нагріванню зовнішньої поверхні пристроїв.

2004 рік – перший змішувач із цифровим інтерфейсом GROHE Ondus, справжній прорив для свого часу

2009 рік – інноваційні водні системи GROHE Blue и GROHE Red, которые переосмысливают потребление воды и становятся бестселлерами

2014 рік – перший унітаз-біде від GROHE - GROHE Sensia Arena - відкриває новий вимір у догляді за тілом та екологічному способі мислення людства

2015 рік – технологія управління SmartControl, що забезпечує безпрецедентний комфорт у душі

2017 рік – датчики протікання Sense та системи антизатоплення Sense Guard для розумного будинку

2019 рік – унікальний змішувач GROHE Icon 3D, виготовлений методом тривимірного друку по металу, задає бачення майбутнього дизайну та технологій

GROHE слід корпоративним цінностям технологічності, якості, дизайну та екологічності. З моменту свого заснування компанія приділяє велику увагу розробці інноваційних продуктів. Так, нова колекція змішувачів для раковин та мийок GROHE Eurosmart, термостати GROHE для ванної кімнати, настановні системи та сантехнічна кераміка стали справжніми бестселерами бренду. Під час розробки своєї продукції GROHE робить особливий акцент на реальних потребах клієнта, створюючи розумні та екологічні рішення, здатні по-справжньому підвищити якість життя.

Продукція марки відзначена печаткою якості «Зроблено в Німеччині», яка показує, що всі процеси дослідження, розробки та дизайну продукції бренду глибоко інтегровані та взаємопов'язані один з одним і здійснюються в Німеччині. GROHE має 5 виробничих майданчиків: у м. Хемер (Німеччина), м. Лаар (Німеччина), м. Порта-Вестфаліка (Німеччина), м. Албергарія (Португалія) та районі Клаенг (Таїланд). З квітня 2020 р. усі виробничі майданчики бренду перейшли до моделі функціонування з нульовим вуглецевим слідом у рамках ініціативи GROHE Goes Zero. До кінця 2021 року GROHE має намір повністю відмовитися від використання пластикової упаковки.

Лише за останні 10 років компанія GROHE здобула понад 460 нагород у сфері дизайну та інновацій, а також кілька разів входила до Top-10 рейтингу «Кращі економічні та екологічні компанії Німеччини», вкотре підтверджуючи свою успішність. GROHE – перша компанія сантехнічної галузі, що отримала премію німецького уряду у сфері корпоративної соціальної відповідальності. Бренд також увійшов до рейтингу «Топ-50», «Змінює світ» відомого американського журналу Fortune.

GROHE відповідає за якість своєї продукції!

Термін гарантії від наших партнерів для найпопулярніших категорій товарів GROHE:

• змішувачі, термостати, душові системи, накладні панелі, кераміка (унітази, біде, душові піддони та ін.) – 5 років

• вбудовані частини GROHE – 10 років

• водні системи GROHE Blue Home, GROHE Red, інші продукти з електронними компонентами – 2 роки

• душові шланги, душові насадки та розпилювачі всіх видів – 2 роки

Створіть індивідуальний дизайн вашого будинку, дотримуючись концепції дбайливого ставлення до природи та насолоджуйтесь якістю та технологіями GROHE в нем!Вхід в особистий кабінет