Блог / Новини

Презентація «Новинки від Hansgrohe, Paa Baths. Знайомство з італійським брендом Isvea»

2020-09-30 16:37:00

4 вересня в м Харків на літній терасі Patio пройшла виїзна презентація для провідних архітекторів і дизайнерів, організатором якої виступила компанія Keramis. Гостями та спікерами заходу, були представники ТМ Paa Baths - Наушенко Алла, ТМ Hansgrohe - Мусатов Максим.

Вечір розпочався із знайомства архітекторів і дизайнерів з італійським сантехнічним брендом Isvea, офіційним імпортером якого в Україні в 2020 році стала компанія Keramis.

Продукція фабрики Isvea - популярна у всьому світі завдяки своїй якості і неймовірного дизайну виробів, над створенням якого працюють відомі італійські та європейські дизайнери. Серед продукції Isvea: керамічні раковини, унітази, біде, змішувачі, меблі для ванної кімнати, інсталяції та клавіші. Бренд розвивається в двох напрямках - це лінійка елітної і преміальної продукції та продукція більш демократичної ціни.

Особливий акцент на презентації був приділений лінійці Colorisvea. Приголомшливі м'які кольори кераміки, донні клапани та клавіші для змиву колір-в-колір - дають можливість зробити інтер'єр лаконічним, ідеальним в деталях. Також в лінійці є 2 «блискучих» кольору - платинум і золото. Продукцію Colorisvea можна побачити в шоурумах наших харківських салонів Keramis. Продукція в наявності!

З відомим латвійським брендом висококласної сантехніки - PAA - нас знайомив регіональний представник PAA Baths Ukraine - Андрій Кравченко. Продукція PAA не має аналогів: неймовірний дизайн, функціональність і якість виробів, вироблених власноруч на фабриці, з кожним роком все більше привертає увагу дизайнерів та споживачів. Ванни, раковини, піддони, виготовлені з інноваційного штучного каменю Silkstone, литого каменю, акрилу, меблі для ванної та масажні системи бренду покликані наповнити наш інтер'єр затишком та комфортом.

На презентації говорили про відомих бесселерах продажу і про новинки бренду: ванну Bella, доступною в кольорах Matte Grey і Graphit, лінійці продукції Silkstone Made-to-Measure, завдяки якій можна виготовляти ванни, раковини, душові піддони за індивідуальним замовленням, незалежно від його складності і розмірів ванної кімнати.

Про інноваційний всесвітньо відомий бренд якісної сантехніки Hansgrohe архітекторам і дизайнерам розповів представник фабрики Максим Мусатов. Hansgrohe - фабрика-новатор в сучасному сантехнічному світі. Створюючи моделі разом з відомими світовими дизайнерами, вона завжди дивує неймовірними формами і просто «досконалою якістю - Made in Germani». На презентації ми говорили про новинки бренду: душовою системи Raininfinity, термостатах внутрішнього монтажу RainSelect, практичному шланговому коробі sBox, серії змішувачів FinishPlus.

Приємний і продуктивний теплий вечір в колі професіоналів - неформальне спілкування, маса корисної інформації, жива музика, коктейльна пауза і фуршет.

Спасибі всім архітекторам і дизайнерам, які були разом із нами! Окрема подяка нашим партнерам: ТМ Hansgrohe, ТМ Paa, ТМ Isvea за участь та інформаційні доповіді! Протягом 9 років ми активно співпрацюємо з архітекторами і дизайнерами як Харкова, там і всієї України. І ми завжди раді новим знайомствам і плідній співпраці!