Блог / Новини

Презентація «Керамічні та сантехнічні новинки від відомих польських виробників»

2021-03-31 17:43:00

12 березня 2021 року в харківському салоні Keramis відбулась довгоочікувана маштабна презентація для архітекторів та дизайнерів Харкова, на якій презентували свої новинки та бестселлери фабрика керамограніту Stargres та популярні сантехнічні виробники Radaway та Rea.

1. Сантехніка REA - безмежні можливості для дизайнера!

В ході презентації гості заходу ознайомились із асортиментом бренду. Особливу увагу спікер Антон Попазов, керівник відділу імпорту сантехніки REA в Україні, приділив огляду есклюзивних моделей раковин та змішувачів.

"Keramis - офіційний імпортер сантехніки та кераміки REA в Україні, та сертифікований сервісний центр" - зазначив Антон Попазов

Польська фабрика REA невпинно працює над асортиментом, лише функціональні моделі із безмежною варіацією дизайну: трендові моделі 2020-2021 року, класика, ретро, інноваційні урбаністичні моделі. Широкий модельний ряд, демократична ціна, наявність в Україні відкривають дійсно безмежні можливості для дизайну із сантехнікою REA

Наприкінці презентації салон Keramis привітав дизайнера, який втілив в життя найбільшу кількість неперевершених проектів із сантехнікою REA. Переможцем стала відома харківська дизайнерка - Юлія Резніченко, яка отримала у подарунок ексклюзивну раковину REA SOFIA TERAZZO.

2. Новинки та бестселери керамограніту Stargres.

Фабрика Stargres входить до відомого польського консерну-виробника керамічної плитки Konskie Group. Заснована фабрика була у 2005 році і все починалось із керамограніту форматом 33х33 см. За 16 років невпинної роботи виробництво удосконалилось, значно покращилась якість друку, збільшились формати, з’явились лінійки потовщеного керамограніту 2 см та 3 см.

Дизайни колекцій значно урізноманітнились і в теперішній час відповідають всім останнім трендам керамічної моди 2021 року: імітації мармуру, каменю, бетону, металу, деревини, текстилю, або печворку. Вибуховими новинками 2021 року є колекція Calacatta White та Calacatta Gold, представлені у популярних форматах 60х60, 60х120 із трьома типами поверхні: полірованої, сатинованої та матової.

«Магазин Keramis – є офіційним імпортером фабрики Stargres в Україні. Безліч колекцій в наявності в Харкові на складі та нескінченна кількість колекцій представлена в шоурумах салонів та на сайті!» - зазначив представник фабрики Максим Швець

3. Новинки душових кабін та меблі для ванної кімнати Radaway

Польська фабрика Radaway відома усьому світу завдяки своїм якісним виробам, призначеним для облаштування сучасної та функціональної ванної кімнати для будь-якого клієнта.

«Серед продукції Radaway: душові кабіни, душові двері, ванни, піддони та у 2021 році ми додали – меблі для ванної кімнати» - зазначив регіональний представник Артем

На презентації були презентовані перші колекції меблів: Laura та Modern.

У 2021 році фабрика Radaway вирішила урізноманітнити простір наших клієнтів та додала можливість нанесення будь-якого малюнку на плоске скло, а також нанесення чорних смужок Factory/Frame на графітове, коричневе, матове, або дзеркальне скло. Нова послуга від Radaway — гаряче нанесення будь-якого зображення на скло.Особливу увагу представник Артем приділив інноваційним рішенням, які запропонувала фабрика своїм клієнтам: нова послуга від Radaway — гаряче нанесення будь-якого зображення на скло.

«Ви не повірите своїм очам, коли побачите виконану обрану вами абстракцію чи пейзаж. Реалістичність малюнка змусить поринути в особливу атмосферу і насолодитись деталями. Завдяки особливій технології друку між шарами скла під час його гартування, зображення, ніби, оживає і стає тривимірним. Також, даний спосіб назавжди зберігає стійкість нанесеного об'єкту!» - зазначив Артем Шемятін.

Наприкінці презентації всіх гостей заходу очікували фуршет, дегустація шампанського від відомої компанії «Віна Світу», неформальна розмова в колі професіоналів. Дякуємо всім архітекторам та дизайнерам, які відвідали наш захід! Особлива подяка нашим партнерам – компаніям Stargres, Radaway, Rea за цікаву доповідь, співпрацю та участь в організації заходу!

З питань наших наступних заходів та співпраці з архітекторами та дизайнерами – звертайтесь за телефоном 067-782-44-64 Марина