Умивальник Rak Ceramics Feeling 50x36 накладний, білий глянсовий (FEECT5000AWHA)
Код товару: 00-00252045
Наявність на складах України:В наявності
Короткий опис
ОАЕ, гарантія від произв. - 2 роки, колір білий, розмір 500x360x130 см, висота 13 см
Перейти до докладного опису
  • 1
Швидке замовлення
Опис
Опис
Розміри – 500 x 360 х h130 мм.
Колір – білий глянсовий.
Характеристики
Характеристики
  • Од вимшт
  • КраїнаОАЕ
  • ВиробникRak Ceramics
  • КолекціяFeeling
  • Артикул виробникаFEECT5000AWHA
  • ПоверхняГлянцева
  • Матеріал раковиникераміка
  • Отвір під змішувачнет
  • Кількість чаш1
  • Форма раковинипрямокутна
  • Спосіб монтажуна стільницю
  • Колір раковинибілий
  • Висота130 мм
  • Глубина360 мм
  • Ширина500 мм