Умивальник Omnires Silk 35x40 white (SILK400BP)
Код товару: 00-00231896
Короткий опис
отверстие под смеситель: нет
вес: 5.6 кг
Перейти до докладного опису
OMNIRES со скидками -30%
Обновите интерьер выгодно!
  • 1
Швидке замовлення
Итоговая цена
Экономия
Добавить комплект в корзину
умывальник Omnires Silk 35x40 white (SILK400BP) (умывальник Omnires Silk 35x40 white (SILK400BP))
- 0%
Купуй комплект для встановлення та заощаджуй час та гроші.
Опис
Опис
Раковина виготовлена ??із композитного матеріалу M+, основним компонентом якого є доломіт.
Характеристики
Характеристики
  • Од вимшт
  • КраїнаПольща
  • ВиробникOmnires
  • КолекціяSilk
  • Артикул виробникаSILK400BP
  • ПоверхняГлянцева
  • Спосіб монтажуна стільницю
  • Колір раковиниwhite
  • Матеріал раковиништучний камінь
  • Отвір під змішувачнет
  • Кількість чаш1
  • Форма раковиниквадратна
  • Ширина400 мм
  • Глубина350 мм
  • Висота150 мм