Умивальник Omnires Pasadena 36x47 white (PASADENA470BP)
Код товару: 00-00231922
Короткий опис
Перейти до докладного опису
OMNIRES со скидками -30%
Обновите интерьер выгодно!
  • 1
Швидке замовлення
Итоговая цена
Экономия
Добавить комплект в корзину
- 0%
Купуй комплект для встановлення та заощаджуй час та гроші.
Опис
Опис
Характеристики
Характеристики
  • Од вимшт
  • КраїнаПольща
  • ВиробникOmnires
  • КолекціяPasadena
  • Артикул виробникаPASADENA470BP
  • ПоверхняГлянцева
  • Спосіб монтажуна стільницю
  • Колір раковиниwhite
  • Матеріал раковиникераміка
  • Отвір під змішувачнет
  • Кількість чаш1
  • Форма раковинипрямокутна
  • Ширина470 мм
  • Глубина360 мм
  • Висота110 мм