Рушникосушка Terma Vivo One 910x500 чорний (WWVON091050K9M5E8P)
Код товару: 00-00279421
Наявність на складах України:В наявності
Короткий опис
Польща, гарантія від виробника - 8 років, тип: електричний, форма: драбинка, потужність: 400 Вт
Перейти до докладного опису
  • 1
Швидке замовлення
Опис
Опис
  • Поверхня:Матова
  • Теплова потужність: 400-500 W
  • Міжосьова відстань, мм: 470
  • Діаметр підключення:1/2?
  • Тип підключення: нижній
  • Гарантія міс.:96
  • Ширина:500
  • Довжина:910
Характеристики
Характеристики
  • Од вимшт
  • КраїнаПольща
  • ВиробникTerma
  • КолекціяVivo One
  • Артикул виробникаWWVON091050K9M5E8P
  • Потужність400 Вт
  • Форма рушникосушкидрабинка
  • Наповнення рушникосушкисухий тен
  • Колір рушникосушкичорний
  • Матеріал рушникосушкисталь
  • Тип рушникосушкиелектричний
  • Ширина50 см
  • Висота91 см
  • Ширина500 мм
  • Довжина910 мм
  • Гарантія8 років
Зверніть увагу!
Відгуки
Відгуки про товар Рушникосушка Terma Vivo One 910x500 чорний (WWVON091050K9M5E8P)1 відгук
- 1
Надія
Сушка для рушників Terma Vivo One стала справжнім відкриттям для нашої ванної кімнати. Її елегантний матовий чорний колір та форма драбинки ідеально вписуються в інтер'єр. Потужність 400 Вт забезпечує швидке висихання рушників, а 8-річна гарантія від виробника викликає довіру.