Рушникосушка Terma Fiona 1140x580 Ral 9005 mat SX (WGFIN114058K9M5SX)
Код товару: 00-00259209
Наявність на складах України:В наявності
Короткий опис
Польща, гарантія від виробника - 8 років, тип: водяний, форма: драбинка, потужність: 551 Вт
Перейти до докладного опису
  • 1
Швидке замовлення
Опис
Опис
  • Поверхня:Матова
  • Теплова потужність:500-600 W
  • Міжосьова відстань, мм: 550
  • Діаметр підключення:1/2?
  • Тип підключення: нижній
  • Гарантія міс.:96
  • Ширина:580
Характеристики
Характеристики
  • Од вимшт
  • КраїнаПольща
  • ВиробникTerma
  • КолекціяFiona
  • Артикул виробникаWGFIN114058K9M5SX
  • Потужність551 Вт
  • Форма рушникосушкидрабинка
  • Наповнення рушникосушкивода
  • Колір рушникосушкиRAL 9005 mat
  • Матеріал рушникосушкисталь
  • Тип рушникосушкиводяний
  • Ширина58 см
  • Висота114 см
  • Ширина580 мм
  • Довжина114 мм
  • Гарантія8 років
Зверніть увагу!
Відгуки
Відгуки про товар Рушникосушка Terma Fiona 1140x580 Ral 9005 mat SX (WGFIN114058K9M5SX)1 відгук
- 1
Віталій
Сушка Terma Fiona вражає потужністю 551 Вт і стильним матовим дизайном. Ідеально для будь-якої ванної!