Рушникосушка Terma Alex 1140x500 Ral 9016 SX (WGALE114050K916SX)
Код товару: 00-00259204
Короткий опис
Польща, гарантія від виробника - 8 років, тип: водяний, форма: драбинка, потужність: 591 Вт
Перейти до докладного опису
  • 1
Швидке замовлення
Опис
Опис
  • Міжосьова відстань, мм: 470
  • Діаметр підключення:1/2?
  • Тип підключення: нижній
  • Гарантія міс.:96
  • Ширина:500
Характеристики
Характеристики
  • Од вимшт
  • КраїнаПольща
  • ВиробникTerma
  • КолекціяAlex
  • Артикул виробникаWGALE114050K916SX
  • Потужність591 Вт
  • Форма рушникосушкидрабинка
  • Наповнення рушникосушкивода
  • Колір рушникосушкибілий
  • Матеріал рушникосушкисталь
  • Тип рушникосушкиводяний
  • Ширина50 см
  • Висота114 см
  • Ширина500 мм
  • Довжина114 мм
  • Гарантія8 років
Зверніть увагу!
Відгуки
Відгуки про товар Рушникосушка Terma Alex 1140x500 Ral 9016 SX (WGALE114050K916SX)1 відгук
- 1
Павло
Преимущества:
- Потужність 591 Вт забезпечує швидке сушіння. - Гарантія від виробника на 8 років гарантує якість.
Недостатки:
Жодних проблем
Доставка і оплата
Доставка
  • Самовивезення Самовивіз з представництва в Києві, Харкові
  • Адресна доставка Адресна доставка до дверей або на склад транспортної компанії
Детальніше про умови доставки
Оплата
  • Оплата готівкою
  • Безготівковий розрахунок
  • Миттєва розстрочка
Детальніше про умови оплати
Корисні статті
Корисні статті
Рекомендовані товари
водонагрівач електричний Atlantic Opro Ego VM 080 D400S 1200W (851421)