Розкішний інтер’єрний бокс в салоні Keramis (м. Харків, 2021 рік)

2022-12-06 15:19:00

Дизайн інтер'єру імпровізованної ванної кімнати, яка увішла до шоуруму плитки Paradyz в салоні Keramis (м. Харків, вул. Клочківська 159), захоплює с першого погляду. Керамограніт з імітацією природнього каменю в темному кольорі додає глибини, а керамограніт , що імітує натуральну деревину – особливого затишку. Головним акцентом інтер’єру стає розкішна кам’яна окремостояча ванна, до якої підібрана ідентична раковина. Стільниця виконана із керамограніту надає інтер’єру цілісності, а цікаве підсвічування боксу – розкриває красу текстур та деталей.

Дизайн: Єлізавета Тесленко

Комплектація: салон Keramis

Для створення інтер'єру ми використовували:

Розкішний інтер’єрний бокс в салоні Keramis (м. Харків, 2021 рік) Розкішний інтер’єрний бокс в салоні Keramis (м. Харків, 2021 рік) Розкішний інтер’єрний бокс в салоні Keramis (м. Харків, 2021 рік) Розкішний інтер’єрний бокс в салоні Keramis (м. Харків, 2021 рік) Розкішний інтер’єрний бокс в салоні Keramis (м. Харків, 2021 рік) Розкішний інтер’єрний бокс в салоні Keramis (м. Харків, 2021 рік)
Розкішний інтер’єрний бокс в салоні Keramis (м. Харків, 2021 рік) Розкішний інтер’єрний бокс в салоні Keramis (м. Харків, 2021 рік)

Запрошуємо до шоуруму плитки Paradyz в нашому харківському салоні Keramis по вул. Клочківська 159, 2 поверх! На Вас чекає багато інтер'єрів ванних кімнат у різноманітних стилях!

Keramis – офіційний імпортер керамічної плитки ТМ Paradyz в Україні! Безліч колекцій в наявності!