Ресепшн салону Keramis (45 кв.м., м. Харків), 2021 рік

2022-08-31 22:53:00

У 2021 було проведено реконструкцію провідного салону Keramis у місті Харкові на вул. Клочківська 159, під час якої салон перетворився на неперевершений шоурум. Зона рессепшена магазину плитки та сантехніки - це те, на що клієнт звертає увагу в першу чергу при відвідуванні магазину, а також проводить багато часу, спілкуючись та формуючи замовлення з менеджерами-консультантами салону. Саме тому ми вирішили представити цю зону в затишній гамі популярних оздоблювальних матеріалів та показати можливості застосування керамограніту у сучасному просторі.

Дизайн зони рессепшену салону Кераміс зробили наші партнери – відома харківська дизайну – IDL_STUDIO, з якою ми співпрацюємо вже багато років та в колаборації з якими маємо багато успішних реалізованих проектів.

Поєднання мармуру, каменю та дерева – популярний тренд останніх років завдяки достовірній імітації, виконаній у керамограніті. Вишукана імітація мармуру Calacatta у форматі 90х180 розкриває красу природного матеріалу та наповнює простір світлом, а імітація каменю у темно-графітовому тоні Barro – розставляє потрібні акценти. Імітація дерева вносить нотки затишку і вдало гармонує з дерев'яними рейками, які є відповідним декором і довершенною деталлю простору.

Ресепшен з керамограніту - відмінне рішення та наочний приклад виготовлення виробів з керамограніту великого розміру. Для зручності використання верхня частина стільниці зроблена з підігрівом.

Для створення інтер'єру ми використовували керамограніт популярної польської фабрики PARADYZ CERAMIKA:

Keramis – офіційний імпортер ТМ Ceramika Paradyz в Україні! Безліч колекцій у наявності! Всі колекції представлені в шоурумі Кераміс доступні для замовлення на нашому сайті!

Дорогі клієнти та дизайнери! Запрошуємо Вас у гості до нашого оновленого салону Кераміс у м. Харкові за адресою: вул. Клочківська 159!