Плитка та сантехніка Keramis
0 (800) 30-44-40Оберіть місто
Плитка и сантехника Keramis
UA
RU
Каталог товарів
Головна
Мiсто
Оберіть місто
Змінити місто
Каталог товарів
0 800 30 44 40

Як вибрати електричну рушникосушку?

Електричну рушникосушку можна сміливо назвати один з ключових елементів облаштування ванної кімнати, від якості якого залежить рівень комфорту в кімнаті. Виріб призначений не тільки для сушіння рушників та білизни, а й прогрівання приміщення, боротьби з пліснявою, підвищеною вологістю. Зважаючи на це, питання, як вибрати електричну рушникосушку, має особливу важливість. Щоб це було зробити легше, ми зібрали для вас найкращі рекомендації від експертів у цій статті.

Як вибрати електричну рушникосушку

Що потрібно знати про електричну рушникосушку?

Звичайно, щоб вибирати побутовий прилад, потрібно як мінімум розуміти його принцип дії, адже це допоможе розумніше орієнтуватися на його показники. Зазвичай рушникосушка складається з наступних основних компонентів:

 • Металевий корпус. Оболонка, яка захищає внутрішні елементи від вологи та пилу. Корпус може бути виконаний із нержавіючої сталі, хромованої сталі або пластику;
 • Нагрівальний елемент. Це зазвичай набір нагрівальних проводів, розташованих усередині сушки для рушників. Вони можуть бути виготовлені з нікелю, хрому або міді, мають хорошу тепло- та електропровідність;
 • Термостат. Пристрій, який регулює температуру рушникосушки. Термостат зазвичай встановлюється на корпусі рушникосушки та автоматично відключає нагрівальний елемент, коли задана температура досягнута;
Що потрібно знати про електричну рушникосушку
Сучасна модель рушникосушки здатна гармонійно вписатися в будь-який стиль приміщення
 • Таймер. Пристрій, який дозволяє вам у разі потреби задати час роботи рушникосушки. Він може бути як механічним, і електронним;
 • Кабель та вилка живлення. Елементи, які з'єднують рушникосушку з електромережею. Кабель ізольований, щоб захистити вас від ураження електричним струмом;
 • Елементи кріплення. Як правило, в комплект постачання входять кріплення, які використовуються для установки пристрою на стіну;

В основу принципу дії лягає нагрівання повітря, яке циркулює через спеціальні отвори, розташовані на поверхні рушникосушки. Коли ви включаєте електричну рушникосушку, струм проходить через спеціальний нагрівальний елемент, який нагріває металеву поверхню. Тепло від нагрітої поверхні передається повітрю, яке циркулює через отвори, розташовані на поверхні пристрою.

Циркуляція повітря забезпечується конвекцією, тобто, природний рух повітря, що виникає через різницю в щільності гарячого та холодного повітря. Гаряче повітря, піднімаючись, забирає вологу з поверхні рушників, що сприяє їх швидкому сушінню.

Вибір місця для установки рушникосушки
Вибір місця для установки рушникосушки — не проблема навіть для маленької ванної

Особливості електричних рушникосушок

В першу чергу варто відзначити, що електричні рушникосушки є популярним рішенням для обігріву ванних кімнат і сушіння рушників. Ось деякі з їх особливостей, які пояснюють, чому вироби настільки популярні:

 • Легко встановити та використовувати без необхідності підключення до центральної системи опалення.
 • Зазвичай мають компактний дизайн, що робить їх зручними для встановлення у невеликих ванних кімнатах.
 • Відрізняються швидким часом нагріву, на відміну від водних.
 • Можуть працювати в будь-який час, незалежно від роботи центральної системи опалення.
 • Доступні в різних розмірах та потужностях, що дозволяє вибрати найбільш відповідний варіант для конкретного приміщення та потреб.
Особливості електричних рушникосушок
Різноманітність моделей дозволяє вибрати рушникосушки під будь-які запити
 • Деякі моделі можуть мати додаткові функції, такі як інтегрований таймер або термостат для автоматичного регулювання температури.
 • Можуть бути оснащені різними системами безпеки, наприклад, автоматичним вимкненням при перегріві або захистом від потрапляння води.
 • Мають низький рівень шуму та не виробляють запахів, що робить їх зручними для використання у ванних кімнатах.

Думаємо, що тепер стало зрозуміло, чому в сучасному будинку не обійтися без такого сантехнічного приладу, адже він здатний створити особливий затишок у ванній кімнаті.

Сучасні електричні рушникосушки
Сучасні виробники пропонують функціональні та потужні електричні рушникосушки

Як вибрати електричну рушникосушку?

Попри великий асортимент, все ж таки вибір можна зробити набагато простіше, якщо орієнтуватися на ключові фактори.

 • Розмір. Перед покупкою потрібно визначити, який розмір рушникосушки вам потрібен. Це залежить від розміру ванної кімнати, кількості людей, які використовують ванну, та кількості рушників, які ви хочете повісити на сушарку.
 • Потужність. Важливо вибрати сушки для рушників з правильною потужністю, щоб він міг надійно нагріти рушники та ванну кімнату. Зазвичай для невеликих ванних кімнат достатньо потужності від 60 до 100 Вт на 1 квадратний метр. В цілому ж, якщо відповідати на питання, якої потужності вибрати електричну рушникосушку, то до уваги потрібно брати саме розмір ванної кімнати.
Як вибрати електричну рушникосушку
Потужність рушникосушки — ключовий параметр вибору, на який варто орієнтуватися
 • Тип та конструкція. Існує кілька типів рушникосушки: настінні, підлогові, кутові і вбудовані. Вибір залежить від стилю ванної кімнати та доступного простору. Також необхідно вирішити, чи хочете ви сушарку з відкритими або закритими елементами нагріву.
 • Матеріал. Рушникосушки можуть бути виготовлені з різних матеріалів, включаючи нержавіючу сталь, алюміній, латунь та інші. Кожен матеріал має свої переваги та недоліки, такі як стійкість до корозії, теплопровідність та довговічність.
 • Додаткові функції. Деякі сушарки мають додаткові функції, такі як термостати, таймери, пульти дистанційного керування та інші. Виберіть ті функції, які найбільше відповідають вашим потребам.
 • Ціна. Нарешті, ціна є важливим фактором при виборі рушникосушки. Виберіть модель, яка відповідає вашому бюджету та має найкращі функціональні можливості та характеристики.
Рушникосушки українського та закордонного виробництва
Каталог містить затребувані моделі українського та закордонного виробництва
 • Виробник. Відповіді на питання, електричну рушникосушку якої фірми вибрати, однозначної немає, оскільки потрібно орієнтуватися на бюджет та особливості приміщення. Серед великої кількості сучасних брендів, які спеціалізуються на виготовленні рушникосушок, варто відзначити Mario (Україна), Genesis Aqua (Україна), Laris (Україна), Kosser (Україна), Terma (Польща). Продукція цих брендів відрізняється високими показниками надійності і при цьому знаходиться в доступній ціновій категорії, що робить її оптимальним вибором для широкого кола споживачів.

Сподіваємося, ці поради допоможуть вибрати електрорушникосушку для вашої ванної кімнати. А в інтернет-магазині “Keramis” завжди можна знайти найбагатший асортимент оригінальної продукції за актуальною вартістю. Також наші фахівці будуть раді дати відповіді на всі питання щодо специфікацій моделей, а також умов доставки.
Електричні русникосушки змійкою

35 товарів
Електричні рушникосушки драбинкою

500 товарів