Блог / Новини

Безконтактні кухонні змішувачі Grohe - неперевершене відчуття вільних рук

2020-06-11 10:31:00

Безконтактні кухонні змішувачі GROHE - інноваційний прорив на ринку сантехнічної продукції. Здавалося б, чим ще можна здивувати сучасну людину, що живе в епоху віртуальних голосових помічників і офіціантів-роботів? А як щодо змішувача, активізація роботи якого здійснюється за допомогою легкого дотику корпусу або виливу тильною стороною руки? Звучить неймовірно, але переконатися в реальності даної знахідки легко завдяки новим серіям сенсорних кухонних змішувачів GROHE Minta Touch і GROHE Zedra Touch.

Технологія Grohe EasyTouch® - невагомість дотику

Напевно Ви часто дратувалися, коли в процесі приготування доводилося включати змішувач забрудненими руками, перетворюючи цю процедуру в замкнуте коло, внаслідок якого мити доводилося не тільки руки, але і важіль управління самого змішувача. У даній ситуації «паличкою-виручалочкою» є нова унікальна технологія GROHE EasyTouch®. Принцип її роботи дуже простий, а результат не змусить себе довго чекати, радуючи чудовим потоком такої необхідної води. Розглянемо поетапно весь процес функціонування і його нюанси:

  1. Реагуючи на легкий дотик тильної сторони руки або ж її ліктьової частини до корпусу або виливу змішувача, система починає подачу холодної води. Таке базове налаштування передбачене в цілях Вашої безпеки, запобігаючи можливості отримання термічних опіків. Встановлену температуру можна змінити до бажаного стану за допомогою невеликого важеля, що знаходиться в частині підключення холодної та гарячої води.
  2. Вимкнення відбувається за тим же принципом, що і вмикання, або ж автоматично через 60 секунд після початку подачі води.
  3. Важливим аспектом є те, що запуск потоку води під час повертання виливу не відбувається випадковим чином.
  4. Змішувачі, оснащені технологією GROHE EasyTouch®, працюють на базі літієвих батарейок GROHE LongLife Battery®, термін служби яких досягає до 7 років внаслідок низького енергоспоживання.

Прагнучи до вдосконалення і одночасного спрощення процесу експлуатації, компанія GROHE розробила унікальний продукт, який гарантує Вам комфорт в тонкій справі створення кулінарних шедеврів.

Переваги на користь вибору безконтактних кухонних змішувачів Grohe

Переваги безконтактних кухонних змішувачів серій GROHE Minta Touch і GROHE Zedra Touch визначаються їх здатністю зробити наше «кухонне» життя більш практичним і функціональним. Крім дивовижної технології GROHE EasyTouch® вироби мають ряд переваг, які розширюють спектр їхніх можливостей для більш ефективного користування, а саме:

  1. Поворотний вилив GROHE SmoothTurn® з діапазоном обертання 360 градусів і висувною лійкою GROHE EasyDock® є зручною опцією, що приходить на допомогу при необхідності наповнення водою великих ємностей або ж очищення важкодоступних поверхонь. Деякі моделі також оснащені дворежимним перемикачем струменя GROHE Pull-out Dual Spray®.
  2. Режим автоматичного відключення подачі води сприяє її економному та раціональному споживанню.
  3. Чудовий зовнішній вигляд, гарантований унікальною зносостійкою поверхнею GROHE StarLight®.
  4. Система швидкого монтажу GROHE QuickFix® дозволяє встановити змішувач на борту кухонної мийки або на стільниці з мінімальними витратами сил і часу.
  5. І, звичайно ж, бездоганна гігієнічність, дотримувана в силу відсутності прямого контакту змішувача і брудних рук.

Комбінація перерахованих вище характеристик створює суттєву перевагу на користь вибору безконтактного кухонного змішувача GROHE, який ви можете придбати у нашому магазині в місті Дніпрі.

Бездоганні змішувачі для кухні Grohe Minta та Grohe Zedra: