Унітази провідних брендів

Санітарна кераміка залишається невід’ємним елементом в облаштуванні ванних кімнат. Комфорт при щоденному використанні залежить від правильного вибору моделей. Keramis пропонує купити унітази популярних європейських брендів, індивідуальний вибір, конкурентні ціни та доставку по Україні.

Унітази Cersanit
Унітази Cersanit
Унітази AM-PM
Унітази AM-PM
Унітази Hatria
Унітази Hatria
Унітази Disegno Ceramica
Унітази Disegno Ceramica
Унітази Jacob Delafon
Унітази Jacob Delafon
Унітази Keramag
Унітази Keramag
Унітази Kolo
Унітази Kolo
Унітази Laufen
Унітази Laufen
Унітази Roca
Унітази Roca
Унітази Villeroy&Boch
Унітази Villeroy & Boch
Унітази Sanitana
Унітази Sanitana
Інсталяційні системи
Інсталяційні системи

Унітази і сантехніка у ванній кімнаті.

Ванна кімната — це досить специфічне приміщення з кількох причин.

По-перше, в більшості випадків вона повинна бути пристосована до різних потреб всіх, хто живе з вами в одній квартирі або будинку. Унітази та інше сантехнічне обладнання, площа і розташування ванної кімнати повинні бути підібрані так, щоб забезпечити всім користувачам максимальний комфорт. Слід вирішити, чи плануєте ви ванну кімнату для однієї людини, для пари або ж для сім'ї з дітьми. Варто також замислитися над тим, чи будуть використовувати ванну кімнату люди похилого віку або інваліди.

По-друге, унітаз, умивальник та інше устаткування ванної кімнати буде служити вам довгі роки, тому варто детально продумати, як ви використовуєте ванну кімнату зараз і яким чином можуть змінитися ваші вимоги протягом найближчих декількох років. Устаткування ванної кімнати монтується на тривалий термін і його не вдасться легко перенести, якщо дане розташування перестане вам підходити. Безсумнівно, корисним буде також знання функцій, які може виконувати сучасна ванна кімната.

Пропонуємо підвісні унітази та системи інсталяції з гарантією та доставкою, приємні ціни, зручний вибір та професійні поради.

Облаштування ванної кімнати, всупереч враженню, не така вже й легка і проста справа. Через поспішність і необачні рішення можна щодня, входячи у ванну кімнату замислюватися над тим, чому вона така не функціональна.

Тому пам'ятайте — формуючи інтер'єр ванної кімнати і вибираючи для неї унітази, раковини та інше обладнання, добре подумайте про призначення цього приміщення на найближчі роки.

Купити унітаз за індивідуальними параметрами в інтернет-магазині з доставкою, професійна консультація та допомога у виборі.

Великою допомогою і полегшенням при прийнятті цих рішень можуть бути стандарти ванних кімнат. Ґрунтуючись на призначенні ванної кімнати і її головних користувачах, стандарти визначають експлуатаційну програму ванної кімнати. До кожного типу ванної кімнати пропонують обладнання, яке забезпечить максимальний комфорт для всіх домочадців. Стандарти визначають, також, в якій частині квартири або будинку повинна бути конкретна ванна кімната.