Душові кабіни у Львові

Сучасні технології, першокласні матеріали, поєднання витонченого стилю та ергономіки — все це об’єднує душові кабіни та піддони, представлені на сторінках нашого каталогу. Пропонуємо купити з доставкою та гарантією душові кабіни Львів популярних брендів Radaway, Ravak, Kolo та інші.

Душові кабіни Radaway
Душові кабіни Radaway
Душові кабіни Ravak
Душові кабіни Ravak
Душові кабіни Kolo
Душові кабіни Kolo
Душові кабіни Riho
Душові кабіни Riho
Душові піддони
Душові піддони
Душові двері
Душові двері

Душова кабіна або ванна?

Ця дилема стосується насамперед володарів невеликих ванних кімнат, які замислюються над тим, чи не збільшити комфорт користування всім приміщенням шляхом заміни ванни на душову кабіну. Обидва рішення мають свої переваги і недоліки.

Ванна напевно буде зручнішою для сім'ї з маленькою дитиною. Крім того, навіть найбільш оснащена душова кабіна не замінить відпочинку в наповненій водою ванні, тому якщо ви полюбляєте такої форми купання слід замислитися, чи варто від нього відмовлятися.

Душ також має безліч переваг. Легкий доступ в кабіну є дуже вдалим рішенням, наприклад, для людей похилого віку. Душ дає можливість швидкого купання без витрачання великої кількості води, що робить цей варіант більш економним. Це ідеальне рішення для людей активних, що живуть «стрімко», а також у ситуаціях, коли велика кількість домочадців користуються однією ванною кімнатою.

Завжди пропонуємо кращі ціни - душові кабіни Львів відомих європейських брендів, індивідуальна комплектація, всі розміри та форми. Звичайно, найкращим рішенням буде встановлення у ванній кімнаті як ванни, так і душової кабіни.

Гарний компроміс.

Що робити, якщо площа ванної кімнати не дозволяє встановити одночасно душову кабіну і ванну? Тоді можна скористатися рішенням, в якому частково об'єднані функції душу і ванни. Одним з них є глибокий піддон душової кабіни — дуже гарна пропозиція, особливо, якщо в сім'ї є діти.

Іншим рішенням є установка душового гарнітуру у ванні і його огорожа, способом, що надає можливість зручно прийняти душ. Цьому служать різного роду душові шторки і все більш популярні ширми на ванну.

Як правильно встановити піддон душової кабіни?

Акрилові душові піддони легше і швидше за все встановити на сталевих ніжках, які можна купити в місці покупки піддону. Весь монтаж полягає в правильному приєднанні сталевих ніжок до дна піддону і горизонтальному вирівнюванні його на місці, призначеному для установки. Після установки піддону місця стикання з поверхнею стін слід ущільнити санітарним герметиком.

Чи можна піддони певної марки комплектувати кабінами інших виробників?

Так. Однак рекомендується комплектувати душові кабіни виключно піддонами тієї ж самої марки, зважаючи на відповідність їх стилістики та розмірів. Це особливо важливо в разі придбання напівкруглих піддонів, радіус закруглення яких повинен відповідати радіусу душової кабіни.

Пропонуємо зручно придбати душові кабіни у Львові, безкоштовна доставка, гарантія, сервіс, а також наші ціни вас приємно здивують.

Як тримати душову кабіну в чистоті?

Найпростішим способом є використання склоочисника. Деякі виробники пропонують його безкоштовно до душових кабін. Регулярне очищення поверхні кабіни після прийняття душу дозволяє зберегти її чистоту протягом тривалого часу і мінімізує появу вапняних відкладень на поверхні кабін.