Акрилові ванни

Подаруйте собі бажаний комфорт на кожен день, зробіть вашу ванну кімнату центром відпочинку та приємних емоцій. Акрилові ванни розкриють перед вами технології комфорту і зроблять ванну кімнату досконалою. У нашому Інтернет-магазині представлено безліч моделей відомих світових брендів на будь-який смак.

Ванни Villeroy & Boch
Акрилові ванни Villeroy & Boch
Ванни Cersanit
Акрилові ванни Cersanit
Ванни Koller Pool
Акрилові ванни Koller Pool
Ванни Kolo
Акрилові ванни Kolo
Ванни Kolo
Акрилові ванни Kolo
Ванни Pool Spa
Акрилові ванни Pool Spa

Дизайн та форми акрилових ванн

Ванни акрилові, які з'явилися відносно недавно на ринку сантехніки, просто підкорили споживачів завдяки великій різноманітності доступних форм і розмірів. Це вже не новинка і вони стали досить звичними для багатьох споживачів. Акрилові ванни мають мінімальну вагу, ідеально гладку поверхню і теплостійкі властивості.

Конструктивні відмінності в моделях акрилових ванн настільки широкі, що практично кожен покупець може підібрати бажану модель. Починаючи від вибору габаритів і форми, і закінчуючи комплектацією аксесуарами, перед вами представлений майже необмежений вибір моделей.

За формою можна виділити прямокутні, кутові і круглі моделі акрилових ванн. Всі вони мають свої особливості та переваги, тому знаходять своїх власників з індивідуальними смаками.

Прямокутні, як найбільш традиційні ванни, вдало вписуються в обмежений простір ванної кімнати. Компактність і лаконічність зовнішнього виконання є їх основною перевагою. Така модель дозволяє легко скомбінувати розташування сантехніки і меблів у ванній кімнаті.

Кутові акрилові ванни розширюють традиційні уявлення про форми. Різні комбінації довжини і ширини моделей також дозволять знайти індивідуальне рішення для приміщення. Серед моделей можна виділити асиметричні право- і лівосторонні, а також симетричні кутові моделі. Більшість таких моделей дозволяє приймати ванну удвох. Дуже корисним доповненням буде наявність місця для сидіння.

Відділити душовий простір ванни, розташованої в кутку, вам дозволить установка шторки для ванни. А зробити ванну більш комфортною допоможе установка підголівників і рукояток.

Вершиною дизайнерського виконання можна назвати круглі або овальні моделі акрилових ванн. Характерно, що такі моделі частіше встановлюються окремо від стін. Або закута в подіум, така ванна стане центральним елементом інтер'єру ванної кімнати.

Ванни акрилові і технології виробництва

Технології розробки матеріалів і моделей пішли далеко вперед, щоб забезпечити комфорт і зручність. Ванни акрилові можна віднести до нового відкриття сучасної сантехніки. Глянець і сяючий блиск поверхні є результатом високих технологій. До позитивних характеристик відносяться привабливий вигляд, функціональність, простота догляду, а також той факт, що ці ванни легко підтримувати в чистоті. Грубі подряпини з легкістю можна видалити за допомогою спеціальних гелів.

Акрилова ванна виробляється методом термовакуумної формовки з листів акрилу товщиною в середньому від 4 до 6 мм. Потім іде армування з використанням поліефірної смоли і скломатеріалів. Дно додатково оснащується спеціальною дерев’яною плитою. Каркаси теж виготовляються особливим методом.

Всі позитивні сторони розкриті, слово за покупцем.

Купити акрилову ванну

На сторінках нашого каталогу представлений широкий модельний ряд європейських і вітчизняних брендів. Перш ніж купити акрилову ванну, важливо визначити бажані габарити моделі і бюджет. Почати свій вибір слід з визначення доступною площі ванної кімнати, яка виділяється для розташування ванни. Індивідуальні смаки допоможуть вам підібрати бажану форму.

При плануванні облаштування ванної кімнати не зайвим буде виконання попереднього тривимірного дизайну (3D-візуалізації) приміщення. Таке представлення допоможе визначити гармонійне розташування ванни в поєднанні з інтер'єром та іншою сантехнікою.

Компетентні менеджери і дизайнери нашого Інтернет-магазину завжди готові допомогти вам зробити вдалий вибір акрилової ванни, а також допоможуть підібрати супутні аксесуари.