Плитка и сантехника Keramis
0 (800) 30-44-40Выберите город
Плитка и сантехника Keramis
UA
Каталог товаров
Главная
Город
Выберите город
Изменить город
Каталог товаров
0 800 30 44 40

Керамічні тренди 2021, або «Тиждень керамічної моди в Іспанії»

Всім відомо, що найбільша кількість керамічних фабрик в світі розташована в сонячній Іспанії. Саме тому іспанські фабрики 38 років тому започаткували щорічну виставку керамічної плитки та обладнання для ванної кімнати, на якій відомі виробники мають змогу презентувати свої новинки імпортерам, архітекторам та дизайнерам, вивчати попит і звісно, налагоджувати стосунки.

Кожен рік наша команда Keramis відвідує популярну виставку і цей рік не став виключенням.

Отож що цікавого бачили і яка буде керамічна мода у 2020 з радістю розповімо:

  Дивовижні новинки з Cevisama-2020

 • Формати збільшуються, товщина плитки зменшується, в моді – монолітний інтер’єр з безперервним цілістним малюнком. Фабрика Coverlam презентувала неперевершений стенд тонкого керамограніту великих форматів, де показала застосування Coverlam( на підлозі, стелі, облицювання меблів, стелі та стінах. Серед новинок колекції: Venezia, Artic,Guarzo Reno.
 • Мармур у 2020 стає більш виразним, навіть в який-то час епатажним, прожилки більш вираженими. В моду входить блакитний колір, «тепла» Calacata Gold, яку на Cevisama 2020 презентували одразу кілька виробників. Найбільше нас вразив стенд найбільшої фабрики Іспанії – Pamesa Ceramica, який презентував лінійку із 7 просто неперевершених мармурів Cr. Lux. (Danae, Canfcanc, Iceberg, Iliria, Kionia, Laurents, Ossola.
 • Маленькі формати у 2020 – нові кольори, нові форми, луска, рослинна тематика, печворк, шеврони та навмисно зістарена плитка.
 • Нові форми плитки. Новинкою 2020 стал шестикутник витягнутої форми, що нагадує стрілку.
 • Тераццо перебуває на піку своєї популярності, виробники в пошуках нового дизайну і кольорів.
 • Керамограніт під дерево – більше не існує! Різницю розгледіти неможливо, отже – керамічний паркет! Виробники продовжують змагатись в текстурі і нових кольорах.
 • Епатажні керамічні колекції. Мінімалізм досить довго тримав позиції і дизайнерам популярних виробників стало не вистачати фарб – більше кольору один із девізів 2020!
 • Тренд №1: реалістичні імітації каменю з рел’єфною поверхнею. 2020 дуже важливим стає не лише візуальний вигляд плитки, а й те, яка вона на дотик, що пов’язано з розвитком технологій.
 • Кольори 2020: синій, блакитний, блідо-рожевий,синьо-зелений, темно-коричневий.

Згодом всі новинки Cevisama 2020 будуть доступні для замовлень і займуть своє місце в наших салонах! Обирайте краще, будьте в тренді - ставайте клієнтом Keramis!

Другие новости
Все новости...

Как выбрать плитку для гаража в 2021 году?

Вас поставил в тупик выбор плитки в гараж? Не переживайте – с рекомендациями из нашей статьи вы с легкостью определитесь с подходящим вам материалом!

28 июля 2021

Как выбрать освещение в офис?

Хотите создать условия для эффективной и безопасной работы сотрудников? Это легко – если сделать грамотный выбор светильников для офиса с нашей статьей!

14 июля 2021

Какую искусственную траву выбрать?

Узнайте в этой статье, как выбрать искусственную траву для дачи, детской или же спортивной площадки либо декора помещений – здесь максимум полезной инфо!

30 июня 2021

Изменение в графике работы киевского филиала 16.06

Внимание! Важная новость!

16 июня 2021
Как выбрать входные двери

Как выбрать входные двери в квартиру или дом?

Мы собрали для вас самые важные и полезные советы по выбору входных дверей – надежных, красивых и безопасных как для квартиры, так и для частного дома.

16 июня 2021

Как выбрать душевую лейку?

Сделать грамотный, осознанный выбор лейки для душа несложно – если, конечно, сначала прочитать собранные в этой статье рекомендации экспертов.

2 июня 2021

Поздравляем с международным днем защиты детей!

C международным днем защиты детей!

1 июня 2021

Юбилей – Keramis 10 лет!

9 мая наша компания отпраздновала 10-летие.

27 мая 2021
как выбрать напольное покрытие в кухню

Как выбрать напольное покрытие для кухни?

Хотите иметь надежный и красивый кухонный пол? Тогда вам обязательно стоит прочитать собранные нами советы по выбору напольного покрытия на кухню!

6 мая 2021

Поздравляем с праздником Пасхи в 2021!

Желаем в этот праздник счастья и здоровья, как Вам, так и всей вашей семье.

30 апреля 2021

Изменения в графике работы компании Keramis на Пасху и майские праздники

График работы в праздничные дни в мае

30 апреля 2021
Вход в личный кабинет