Блог / Новости

Керамічні тренди 2021, або «Тиждень керамічної моди в Іспанії»

2020-02-14 15:09:00

Всім відомо, що найбільша кількість керамічних фабрик в світі розташована в сонячній Іспанії. Саме тому іспанські фабрики 38 років тому започаткували щорічну виставку керамічної плитки та обладнання для ванної кімнати, на якій відомі виробники мають змогу презентувати свої новинки імпортерам, архітекторам та дизайнерам, вивчати попит і звісно, налагоджувати стосунки.

Кожен рік наша команда Keramis відвідує популярну виставку і цей рік не став виключенням.

Отож що цікавого бачили і яка буде керамічна мода у 2020 з радістю розповімо:

  Дивовижні новинки з Cevisama-2020

 • Формати збільшуються, товщина плитки зменшується, в моді – монолітний інтер’єр з безперервним цілістним малюнком. Фабрика Coverlam презентувала неперевершений стенд тонкого керамограніту великих форматів, де показала застосування Coverlam( на підлозі, стелі, облицювання меблів, стелі та стінах. Серед новинок колекції: Venezia, Artic,Guarzo Reno.
 • Мармур у 2020 стає більш виразним, навіть в який-то час епатажним, прожилки більш вираженими. В моду входить блакитний колір, «тепла» Calacata Gold, яку на Cevisama 2020 презентували одразу кілька виробників. Найбільше нас вразив стенд найбільшої фабрики Іспанії – Pamesa Ceramica, який презентував лінійку із 7 просто неперевершених мармурів Cr. Lux. (Danae, Canfcanc, Iceberg, Iliria, Kionia, Laurents, Ossola.
 • Маленькі формати у 2020 – нові кольори, нові форми, луска, рослинна тематика, печворк, шеврони та навмисно зістарена плитка.
 • Нові форми плитки. Новинкою 2020 стал шестикутник витягнутої форми, що нагадує стрілку.
 • Тераццо перебуває на піку своєї популярності, виробники в пошуках нового дизайну і кольорів.
 • Керамограніт під дерево – більше не існує! Різницю розгледіти неможливо, отже – керамічний паркет! Виробники продовжують змагатись в текстурі і нових кольорах.
 • Епатажні керамічні колекції. Мінімалізм досить довго тримав позиції і дизайнерам популярних виробників стало не вистачати фарб – більше кольору один із девізів 2020!
 • Тренд №1: реалістичні імітації каменю з рел’єфною поверхнею. 2020 дуже важливим стає не лише візуальний вигляд плитки, а й те, яка вона на дотик, що пов’язано з розвитком технологій.
 • Кольори 2020: синій, блакитний, блідо-рожевий,синьо-зелений, темно-коричневий.

Згодом всі новинки Cevisama 2020 будуть доступні для замовлень і займуть своє місце в наших салонах! Обирайте краще, будьте в тренді - ставайте клієнтом Keramis!