Ванни у Львові на будь-який смак

На сторінках нашого каталогу пропонується широкий асортимент ванн будь-яких розмірів та форм, виконаних із сучасних матеріалів. Ванни Львів — технології комфорту для вашої оселі, бездоганна якість та величезний вибір на будь-який смак та цінові потреби!

Акрилові ванни
Акрилові ванни
Сталеві ванни
Стальні ванни
Чавунні ванни
Чавунні ванни
Ванни з литого мармуру
Ванни з литого мармуру
Ванни гідромасажні
Ванни з гідромасажем
Штори на ванну
Штори на ванну

Чим керуватися при купівлі ванни?

Вибір досить великий, якщо мова йде про форму, розмір, колір і матеріал, з якого виконана ванна. Обирайте краще, ванна Львів із акрилу, чавуну, сталі або литого мармуру — індивідуальні рішення для вашої ванної кімнати. Обираючи ванну, кожен керується власним смаком, уподобаннями і, що не менш важливо, доступною площею ванної кімнати. У разі сумнівів варто скористатися допомогою архітектора або проектувальника, який порадить, яка модель найбільш підійде в конкретному приміщенні. Вельми корисними будуть також каталоги і експозиції ванних кімнат у фірмових салонах. Якщо мова йде про матеріал, то зараз дуже популярні ванни з санітарного акрилу - сучасного матеріалу, який вже завоював ринок. Акрил має безліч достоїнств: зберігає тепло, приємний і теплий на дотик, і його легко утримувати в чистоті.

На що звертати увагу?

Пропонуємо вигідно і зручно купити ванну у Львові в інтернет магазині з гарантією та доставкою, наш каталог представляє широкий модельний ряд провідних європейських виробників.

Головним фактором є форма ванни, так як саме вона визначає її місце у ванній кімнаті — біля стіни, в кутку або посередині кімнати. Важливо те, щоб займана у ванні позиція забезпечувала зручність під час купання. Перед покупкою варто в неї увійти і перевірити це особисто. Наприклад, центральне розташування зливного і переливного отворів, а також симетрична форма ванни дозволяють спиратися в ній з обох сторін. Це стосується тільки ванн великих розмірів. В залежності від типу ванни змішувач може бути вмонтований на її борту або на стіні. Справа в тому, щоб у кожному випадку користування душем не викликало труднощів. Застосування практичних і естетичних кріплень значно полегшить і прискорить монтаж ванни.

Прямокутні ванни

Навіть класичні форми, в гонці за «позачасовою» красою, удосконалюються сучасним дизайном. У прямокутних ваннах геометричні лінії поєднуються з природними заокругленнями.

Прямокутні ванни Львів — це позачасова класика, яка зачаровує виразними, прямими лініями. Проста елегантність, а разом з тим функціональність, гарантують комфорт і насолоду від купання.

У такій ванні тіло розташовується зручно, а широка гамма розмірів дозволить підібрати таку ванну, яка найбільш підійде для вашої ванної кімнати і разом з тим доставить максимальне задоволення від купання. При виборі розміру ванни слід пам'ятати про те, що, всупереч розхожій думці, витрата води в коротшій ванні аж ніяк не менше. Якщо вам хочеться зануритися повністю, то саме в довгій ванні витрата води буде найменшою.

Кутові ванни

Завдяки сучасній ванні можна нестандартним способом облаштувати кут кожної ванної кімнати — як великої, так і невеликої. Така ванна буде прикрасою Вашої ванної кімнати!

Кутові ванни Львів витончено вписуються у ванну кімнату і одночасно вражають місткою і виключно зручною внутрішньою частиною. Вони надають захоплюючий характер кожному приміщенню.

Для підвищення зручності користування кутові ванни обладнані практичним сидінням. Комфорт використання додатково підвищують естетичні та виключно функціональні ручки, що полегшують вхід і вихід з ванни і допомагають легко змінювати позицію під час купання.

Асиметричні ванни

Асиметрична ванна додасть ванній кімнаті стилістичного пожвавлення. Ванна кімната стане більш динамічною і спонукатиме до активності.

Асиметричні ванни Львів також неймовірно функціональні — найчастіше вони мають практичне сидіння, що значно підвищує комфорт.

Ідеальним вибором для практично кожної ванної кімнати будуть асиметричні ванни серії Ravak Avocado, Ravak Rosa 2, Kolo Neo Plus. Широка гамма розмірів дозволяє гармонійно підібрати ванну до інтер'єру кожної ванної кімнати — для невеликого або великого приміщення. Не бійтеся новизни — асиметрична ванна напевно елегантно впишеться в інтер'єр вашої ванної кімнати.

Овальні ванни

Певні речі подобаються завжди, незалежно від зміни трендів. Класична, елегантна стилістика і найвища функціональність не піддаються часу.

Овальні ванни Львів ніколи не виходять з моди. Їх плавна, витончена лінія збагачує інтер'єр кожної ванної кімнати, додаючи їй неповторну привабливість і стиль.

Овальна ванна може бути заставлена у ванній кімнаті безліччю способів - в кутку, біля стіни. Така ванна може бути також центральним елементом ванної кімнати. Розміщуючи її посередині приміщення, ви додатково підкреслите характер ванної кімнати.