Ванни — поєднання комфорту і стилю

Обирайте краще! Ванни від провідних виробників, представлені на сторінках нашого каталогу, задовольнять потреби найвибагливіших клієнтів. Відкрийте для себе технології комфорту та естетичні цінності, що вдало поєднують сучасні ванни.

Ванни акрилові

Ванни Villeroy & Boch
Ванни Villeroy & Boch
Ванни Cersanit
Ванни Cersanit
Ванни Koller Pool
Ванни Koller Pool
Ванни Kolo
Ванни Kolo
Ванни Pool Spa
Ванни Pool Spa
Ванни Ravak
Ванни Ravak

Ванни чавунні

Ванни Roca
Ванна Roca
Ванни Devit
Ванни Devit
Ванни Jacob Delafon
Ванни Jacob Delafon

Ванни сталеві

Ванни BLB
Ванни BLB
Ванни Kaldewei
Ванни Kaldewei
Ванни Roca
Сталеві ванни Roca

Ванни з литого мармуру

Marmite Rita
Marmite Aurora
Marmite Rode
Marmite Rode
Marmite Rosalie
Marmite Rosalie

Ціни на ванни в інтернет магазинах

На сьогодні ванни представлені в різних цінових категоріях. Вартість моделі залежить від декількох факторів: матеріалу, з якого виготовлена ванна, додаткового обладнання ванни, її комплектації, а також марки виробника.

Початковий ціновий сегмент займають сталеві ванни. Вони є найбільш доступними за вартістю завдяки простій технології виробництва. Виконані зі сталі ванни не відрізняються привабливим дизайном і різноманітністю форм. Однак таке рішення стане оптимальним при обмеженому бюджеті.

Наступну умовну цінову категорію займають чавунні ванни. Це справжні представники класики — виглядають дуже естетично, особливо в дорогому інтер'єрі. Вилиті з великої кількості металу, такі ванни коштують трохи дорожче. Вони дійсно практичні при повсякденному використанні, довговічні і стійкі до зносу. Така ванна прослужить вам довгі роки і при цьому добре збереже свій зовнішній вигляд.

Акрилові ванни представлені в найбільш віддалених цінових категоріях. На акрилові ванни ціни залежать від застосування різних технологій, додаткової комплектації і оснащення моделі. Ціна моделі буде залежати від товщини акрилового листа, з якого виконана ванна. Відрізняються за вартістю акрилові ванни великого розміру і нестандартних форм. Також формує вартість наявність підголівників, ручок та інших аксесуарів. Саме тому акрилові ванни завоювали величезну популярність споживачів — серед різноманіття моделей кожен з вас знайде рішення в рамках власного бюджету.

Ванни з різних матеріалів

Акрилові ванни можна сміливо назвати лідерами за популярністю серед споживачів. Завдяки багатству форм і розмірів, легкості виробництва і простій установці акрилова ванна є оптимальним рішенням для багатьох споживачів. Лист акрилу товщиною від 3 до 5 мм має низьку тепловіддачу, завдяки чому температура води краще зберігається. Конструкція акрилової ванни дозволяє встановити додаткові конструктивні елементи і аксесуари — бічні панелі, скляні або пластикові шторки для ванни, підголівники і ручки. Також є можливість купити ванну, укомплектовану системою аеро- або гідромасажу.

Акрилове покриття критично до використання «агресивних» хімічних речовин. Тому для підтримки первозданного зовнішнього вигляду вони вимагають застосування спеціальних засобів для догляду. А незначні подряпини на корпусі можна легко усунути за допомогою спеціальних гелів. Також небажані сильні удари по корпусу, які можуть призвести до появи тріщин.

Сталева ванна через простоту і обмеженість конструктивних можливостей є найбільш доступною. Їх корпус досить легкий, тому не викликає складнощів при установці. При виборі сталевої ванни майбутньому власникові доступні в основному стандартні прямокутні форми. Як правило, такі ванни не комплектуються додатковими аксесуарами, проте в їх корпусі можуть бути встановлені ручки для забезпечення більшого комфорту. Покриття сталевих ванн не вимагає особливого догляду. Характерною особливістю сталевих ванн є видаваний шум при наборі води.

Чавунні ванни завдяки досить товстому шару металу, з якого вони виготовлені, є найбільш надійними і зносостійкими. Правда, така конструкція є і найбільш важкою за вагою. Також метал поглинає тепло води, що набирається.

Так як чавунні ванни дійсно є класичним варіантом, то й великої різноманітності форм і конструктивних можливостей серед них не зустрічається. Як правило, вони мають овальні або більш прямокутні симетричні форми.

Установка ванни.

За традиційними способами установки можна виділити ванни, що стоять окремо, і вмонтовані.

Окремо розташовані ванни — це моделі невеликого розміру, як правило, класичної овальної форми. Моделі ванн, що стоять окремо, можуть бути виконані з будь-якого матеріалу — чавунні, сталеві, акрилові. Таке рішення не потребує додаткових витрат і вдало впишеться в класичний інтер'єр вашої ванної кімнати. Окремо встановлені ванни виглядають дуже елегантно на декоративних ніжках. Змішувач для такої ванни буде мати настінний чи підлоговий тип монтажу, рідше врізаний змішувач для акрилових ванн.

Однак більшість моделей ванн передбачають встановлення біля стіни, в кутку, або монтаж в подіум. Для більшості ванних кімнат таке рішення буде більш практичним. Враховуючи розміри і планування ванної кімнати, ви можете купити ванну симетричну прямокутну, асиметричну або кутову. Для акрилових ванн в цьому випадку простим рішенням буде встановлення бічної пластикової панелі. А для формування цілісного інтер'єру застосовується облицювання керамічною плиткою або мозаїкою.