Ваши покупки

Ваша корзина пуста

 

В связи с нестабильностью курса валют цены уточняйте!

Керамічна плитка для ванної

Ceramika Paradyz (Польща)
плитка для ванної Ceramika Paradyz (Польща)
My Way Paradyz (Польща)
Плитка для ванної My Way Paradyz (Польща)
Opoczno (Польща)
Плитка для ванної Opoczno (Польща)
Pamesa Ceramica (Іспанія)
Плитка для ванної Pamesa Ceramica (Іспанія)
APE Ceramica (Іспанія)
Плитка для ванної APE Ceramica (Іспанія)
Fanal Ceramica (Іспанія)
Плитка для ванної Fanal Ceramica (Іспанія)
Mallol (Іспанія)
Плитка для ванної Mallol (Іспанія)
Novogres (Іспанія)
Плитка для ванної Novogres (Іспанія)
Інтеркерама (Україна)
Плитка для ванної Інтеркерама (Україна)

Керамічна плитка для кухні

Ceramika Paradyz (Польща)
Плитка для кухні Ceramika Paradyz (Польща)
Opoczno (Польща)
Плитка для кухні Opoczno (Польща)
Cersanit (Польща)
Плитка для кухні Cersanit (Польща)
Pamesa Ceramica (Іспанія)
Плитка для кухні Pamesa Ceramica (Іспанія)
APE Ceramica (Іспанія)
Плитка для кухні APE Ceramica (Іспанія)
Інтеркерама (Україна)
Плитка для кухні Інтеркерама (Україна)

Керамічна плитка для підлоги

Ceramika Paradyz (Польща)
Плитка для відлоги Ceramika Paradyz (Польща)
My Way Paradyz (Польща)
Плитка для підлоги My Way Paradyz (Польща)
Opoczno (Польща)
Плитка для підлоги Opoczno (Польща)
Cersanit (Польща)
Плитка для підлоги Cersanit (Польща)
Pamesa Ceramica (Іспанія)
Плитка для підлоги Pamesa Ceramica (Іспанія)
Інтеркерама (Україна)
Плитка для підлоги Інтеркерама (Україна)

Традиційно керамічна плитка є найбільш затребуваною серед оздоблювальних матеріалів для ванних кімнат, санвузлів і кухонь. Протягом багатьох десятиліть цей матеріал використовується для обробки стін і підлоги в приміщеннях з підвищеною вологістю. Таку популярність керамічна плитка заслужила завдяки відмінним естетичним і експлуатаційним якостям.

Як широко застосовуваний матеріал, плитка керамічна має мінімальний рівень поглинання вологи, стійка до зношування, механічних впливів і перепадів температури. Вона не викликає складнощів при догляді і протягом довгих років зберігає первозданний зовнішній вигляд. Зовнішнє покриття керамічної плитки також не піддається впливу чистячих і миючих засобів, і навіть агресивних хімічних речовин, що робить її найбільш практичною. Сонячне світло або ультрафіолет також не здійснює ніякого впливу на зовнішній вигляд керамічної плитки, тому вона радує насиченими і яскравими кольорами протягом усього періоду експлуатації.

Такі переваги керамічній плитці надають сучасні технології виробництва, в яких використовуються міцні матеріали з дрібнопористою щільною структурою. Зовнішнім шаром на плитці, як правило, наноситься міцна глазур, яка не критична до механічних впливів, запобігає появі потертостей і подряпин. Нагадаємо також, що керамічна плитка виробляється з натуральних матеріалів, які абсолютно не токсичні.

Дизайн та укладка керамічної плитки.

Більшість виробників розробляють окремі колекції керамічної плитки для ванних кімнат або кухні, які включають, як правило, кілька видів настінної плитки різних кольорів або відтінків, декоративні елементи і підлогову плитку. Різні вироби в колекціях мають однаковий формат і об'єднуються загальною дизайнерською ідеєю, мають схожий візерунок або мотив.

Серед величезної кількості колекцій найчастіше зустрічаються мотиви природи, рослин, імітація натуральних мінералів або дерева. Основа інтер'єру приміщення при цьому може формуватися однотонною плиткою. А ексклюзив у зовнішньому оформленні додається декоративними елементами у вигляді поодиноких або збудованих в ряд декорів.

Декоративні фризи можуть розділяти області, викладені плиткою різних кольорів. Ними можуть бути прикрашені конструктивні елементи, наприклад дзеркала, полиці або ніші у ванній кімнаті.

Плитка у приміщення легко підбирається в залежності від ваших індивідуальних смаків. Тому навіть класичний інтер'єр, створений на основі світлої однотонної плитки для ванної, можна зробити унікальним.

Спосіб укладання плитки у ванній кімнаті або кухні, безсумнівно, впливає на формування інтер'єру і створює свій візуальний ефект. Традиційно використовують наступні способи укладання:

    1. базовий (прямими рядами по вертикалі і горизонталі - «шов у шов»);
    2. «у розбіг» горизонтальними рядами;
    3. по діагоналі або під кутом.

укладка плитки в ванной комнате

Сформувати інтер'єр також вдасться завдяки оригінальному орнаменту, тобто, комбінуючи різні елементи колекції плитки. Однак при цьому слід уникати складних комбінацій укладання, так як певні сполучення просто «викривляють» візуально стіни. Наприклад, не слід застосовувати укладку «у розбіг» разом із шаховим чергуванням. Візуальний обман від такого поєднання призводить до негативного ефекту.

А для того, щоб візуально обіграти розміри стін у приміщенні, досить застосувати горизонтальну або вертикальну кладку прямокутної плитки.

Створити дизайн ванної кімнати або кухні, зробити попередню візуалізацію (трьохмірне моделювання), а також підібрати і купити керамічну плитку вам завжди допоможуть наші фахівці. Досвідчені менеджери допоможуть зорієнтуватися у всьому різноманітті колекцій представлених брендів. Тому з віртуальних вітрин нашого інтернет магазину плитки купити буде так само просто, як у магазині-салоні керамічної плитки. Ми завжди запропонуємо рішення, що відповідає бюджету клієнта. Серед усього різноманіття колекцій завжди знайдеться керамічна плитка ціна якої повністю задовольнить майбутнього власника.

SiteHeart
Обратный звонок
keramis.info
Отзыв руководителю