Плитка та сантехніка Keramis
0 (800) 30-44-40Оберіть місто
Плитка и сантехника Keramis
UA
RU
Каталог товарів
Головна
Мiсто
Оберіть місто
Змінити місто
Каталог товарів
0 800 30 44 40

Як вибрати плитку для гаража у 2021 році?

Зміст
 1. Якою повинна бути гаражна плитка?
 2. Різновиди плитки для гаража
 3. Рекомендації з вибору плитки для гаража

Серед усіх популярних видів підлогових покриттів для гаражів плитка – чи не найбільш збалансоване рішення. Вона надійніше за дерев'яні покриття, доступніше за наливні та витонченіше і менше забруднюється, ніж бетон, який нещадно пилить. Однак плитка буває дуже різною! Звичайна кераміка навряд чи витримає специфічні умови гаражної експлуатації. Тому перед покупкою варто детально вивчити зібрані нашими фахівцями корисні поради про те, як вибрати плитку для гаража!

Яку вибрати плитку в гараж

Якою повинна бути гаражна плитка?

Відповідь на питання з підзаголовка на перший погляд проста: міцною, довговічною, невибагливою. Але щоб визначити подібний матеріал, потрібно оцінити добрий десяток різних параметрів та характеристик:

 • Міцність. Підлога в гаражі повинна витримувати серйозне механічне навантаження, не тріскатися при проїзді автомобіля чи падінні предметів. А значить, плитка повинна бути товстою, не менше 7-9 мм, а також покладеною без провисання або перегинів (тут допоможе система вирівнювання плитки).
 • Міцна плитка в гаражі
  Плитка на підлозі гаража повинна витримувати вагу будь-якої за габаритами машини – або навіть не однієї
 • Зносостійкість. Плитка на підлозі в гаражі – не підлогове покриття для спальні: вона піддається дуже високому стиранню. Через це потрібен матеріал, який добре чинить опір подібному зносу. «Впізнати» його можна по класах PEI: вам будуть потрібні максимальні рівні IV або V.
 • Зносостійка плитка в гаражі
  Для гаража потрібна по суті комерційна плитка – яка не стирається навіть на підлогах супермаркетів або вокзалів
 • Водопоглинання. Вибір плитки в гараж повинен враховувати здатність матеріалу вбирати вологу: чим менше, тим довше прослужить. Для такого маркування використовують букву Е та індекс у відсотках. В ідеалі треба менше 3% (таку кераміку можна зустріти навіть у басейнах), але допустимо до 10%.
 • Плитка на підлозі гаража з низьким водопоглинанням
  В ідеалі потрібно спокійно мити плитку на підлозі гаража мало не зі шланга – і не боятися за її довговічність
 • Морозостійкість. Навіть якщо у вас гараж із опаленням, запас за цим параметром не завадить, а для приміщень без опалення це взагалі критично важливо. Тому шукайте на упаковці маленький знак сніжинки та індекси A I/B I або A II/B II (таку плитку можна укладати навіть на відкритих балконах).
 • Плитка на підлозі гаража з опаленням
  Плитка зі слабкою морозостійкістю може швидко покритися дрібними тріщинами – навіть якщо в цілому гараж має опалення
 • Протиковзання. Ця властивість має значення для будь-якої підлогової плитки, а в гаражах, де можливе скупчення води та снігу і обмерзання, – тим більше. Зверніть увагу на матеріал: він повинен бути матовим, можливо, зі спеціальним шаром. Ще важливі класи антиковзання: з буквою R (від R11 та вище) або B і C (не A).
 • Плитка для гаража з шаром проти ковзання
  Виражена текстура відмінно знижує ризик посковзнутися або буксувати, але очищення такої плитки в гаражі буде складнішим…
 • Хімічна стійкість. В обговоренні, як вибрати плитку для гаража, не оминути увагою її реакцію на хімію. І мова не про миючі засоби, як у підлогових покриттів для кухні, а про їдкі паливо, мастила, антифриз тощо. Тому шукайте матеріал класу AA або хоча б A за стандартом EN 122.
 • Хімічно стійка плитка для гаража
  Якщо в гаражі машина не просто зберігається, а ще й обслуговується, то питання стійкості підлоги до хімії стає максимально важливим
 • Пожежна безпека. Підлога не повинна боятися нагріву, іскор або відкритого вогню – а їх ризики в гаражі високі. Тому треба переконатися: плитка не буде плавитися, диміти чи швидко загорятися. У цьому допоможуть класи жароміцності, знайомі за плиткою для каміну: з літерою T та цифрами 1-3 (чим вище, тим краще).
 • Жаростійка плитка в гаражі
  Якісна плитка для гаража – вогнестійка плитка, яка не почне руйнуватися або тим більше горіти від найменшої іскри
 • Простота догляду. Сам по собі догляд за керамікою не дуже складний, проте у випадку з гаражем слід пам'ятати: забруднення тут можуть бути рясними та вельми уїдливими. А значить, не варто купувати покриття з великою кількістю пор або дуже вираженою текстурою – очистити його буде досить проблематично.
 • Проста у догляді гаражна плитка
  Плитка на підлозі гаража підкуповує практичністю – особливо якщо у неї гладке матове покриття, дуже легке для очищення
 • Дизайн. При виборі плитки в гараж можна купити хоч квадратну, хоч шестикутну, під дерево та під цеглу, будь-якого кольору (аби тільки гарно поєднувалося зі стінами, плінтусами, міжкімнатними та вхідними дверима). Але краще замовити непримітний «меланжевий» декор: на ньому не так помітно забруднення.
 • Контрастна плитка для гаража
  Чергування чорної та білої плитки вважається класикою, що ніколи не вийде з моди, і при цьому є практичним оформленням підлоги в гаражі
 • Вартість. Хочу «красиво жити не заборониш», мармурова або ж інша дорога плитка навряд чи виправдана для гаражів – за інших рівних тоді варто прицінитися до наливного покриття. Але гнатися за дешевизною теж не потрібно – занадто бюджетна кераміка швидко прийде до непридатного стану.
 • Дорога гаражна плитка
  Якщо гараж призначений для преміальних автомобілів та оформлений в ексклюзивному стилі, тоді можна витратитися й на розкішну плитку

Різновиди плитки для гаража

Якщо узагальнити всі перераховані чинники, то асортимент моделей підлогових покриттів для гаража, які сповна відповідають критеріям для такого приміщення, швидко скоротиться до вельми скромного списку:

 • Тротуарна плитка. Так як вибрати плитку для гаража цього типу можна в рамках скромного бюджету, то краще визначення для неї: «дешево та сердито» – адже виглядає вона не дуже стильно. Хоча матеріал, виготовлений із бетонної суміші шляхом вібролиття або вібропресування, довговічний та міцний. Єдиний недолік: тротуарний камінь відмінно вбирає вологу і у «холодних» приміщеннях може швидко розтріскатися.
 • Тротуарна плитка у гаража
  Тротуарна плитка не зобов'язана закінчуватися з доріжкою до гаражу – її можна «завести» всередину, хоча це рішення багато в чому бюджетне
 • Клінкерна плитка. Для створення клінкеру беруть тугоплавку сланцеву глину, подрібнюють, додають трохи натуральних домішок (цемент при цьому виключен!) та обпалюють при температурі 1200° С. Результат: дуже міцний, монолітний, невибагливий і стійкий до вологи та нагрівання матеріал. Але й недоліки у нього є. Перший: обмежений вибір кольорів (хоча для гаража це не критично). Другий: висока ціна (в тому числі і монтажу).
 • Клінкерна плитка в гаражі
  Як правило, клінкер пропонує палітру зі спокійних коричневих або теракотових відтінків – для плитки в гаражі це цілком гарний вибір
 • Керамогранітна плитка. Чимало експертів впевнено: це універсальний, збалансований вибір плитки для гаража. Виробництво керамограніту схоже з клінкером за випалюванням, але склад інший: із глиною, піском, польовим шпатом, слюдою та найменшою гранітною крихтою, суміш яких пресують під високим тиском. Така плитка лише трохи поступається клінкерній за ресурсом та практичністю, зате доступніше і варіативніше за оформленням.
 • Керамограніт для гаража
  За співвідношенням ціни, якості та різноманітності декору керамограніт здається чи не найкращим вибором плитки для гаража
 • Гумова плитка. Назва цієї групи дещо умовна, тому що для створення подібного покриття можуть застосовувати і гуму, і ПВХ (як у вініловій підлозі), і інші полімери. Суть в цілому одна: це досить міцна та різноманітна за декором плитка, що не боїться сильних ударів, води та заморозків, і монтаж якої відносно простий. Тільки пам'ятайте: вона може постраждати від нагріву, вогню і хімії, а її знос досить високий.
 • Гумова плитка для гаража
  Гумова плитка може відрізняється яскравими кольорами, хоча зазвичай її укладають у традиційному шаховому порядку

Рекомендації з вибору плитки для гаража

В темі, як правильно вибрати плитку в гараж, обов'язково необхідно зазначити важливість довіри до її бренду – особливо якщо мова йде про покриття на основі кераміки. Адже виробництво клінкеру або керамограніту досить складне, і не кожен виробник здатний стабільно витримувати необхідні умови. Це означає, що купувати краще плитку від перевірених марок – наприклад, таких, як Paradyz, Stargres, My Way Paradyz та Cersanit.

Довговічна плитка для гаража Paradyz

16 товарів

Рекомендовані колекції плитки в гараж Stargres

16 товарів

Серії надійної гаражної плитки від Cersanit

11 товарів

І замовляти цю кераміку найкраще в інтернет-магазині Keramis. Адже у нас широкий асортимент плитки для будь-яких завдань, гарантія якості всієї продукції, оперативна доставка, безліч схем оплати товарів та доступні ціни. А ще наші консультанти завжди допоможуть із вибором будь-якої плитки: і для гаража, і для інших приміщень у вас вдома, на дачі або в офісі!

Інші новини
Всі новини...
Команда Keramis на екскурсії

Екскурсія на фабрику дзеркал та душових кабін Liberta.

Цієї осені команда менеджерів Keramis спільно з архітекторами та дизайнерами Харкова відвідала фабрику Liberta, де познайомилася з усіма етапами виробництва інтер'єрних дзеркал, душових кабін та дверей. Ділимося з вами нашими враженнями від екскурсії...

29 листопада 2021
Сучасна ванна кімната

Як коронавірус змінює інтер’єри та дизайн нашого будинку?

Пандемія коронавірусу встигла торкнутися кожного та вплинути практично на всі сфери життя людини. Зміни торкнулися і житлових просторів, у яких мільйони людей були замкнені на тривалий карантин. Відповідаємо на запитання: Як тепер виглядає сучасний будинок? Та що пандемія встигла привнести до дизайну інтер'єрів?

23 листопада 2021
Дизайнерський змішувач

Змішувачі прихованого монтажу: плюси та мінуси.

Новинки сантехнічного ринку - мінімастилічні та вишукані вбудовані змішувачі. Знайомимося з цими пристроями та дізнаваймося про їхні головні переваги разом!

19 листопада 2021
Кімната з ванной та душовою

Душова кабіна чи ванна? Що краще вибрати?

Ванна чи душова кабіна? - одне з головних питань, яке хвилює всіх, кому треба облаштувати ванну кімнату. Ми зібрали всю інформацію на цю непросту тему і хочемо поділитися нею з вами у цій статті

16 листопада 2021
Архітектурний проект

Архітектурне проектування: навіщо потрібна розробка проекту будинка?

Щоб створити добре житло, перед початком будівництва краще підготувати якісний архітектурний проект майбутнього будинку. Розбираємо, що це за документ та яка його роль у процесі будівництва...

12 листопада 2021
Дизайн інтер'єру

Які стилі дизайну інтер’єру бувають?

Починаючи ремонт, усім доводиться зіткнутися з питанням вибору основної стилістики оформлення інтер'єру. Щоб допомогти вам зорієнтуватися, ми склали короткий гід за основними напрямками стилів дизайну інтер'єрів...

10 листопада 2021
Лійка для душу

Лійки для душу: як вони влаштовані та які бувають?

Ручна лійка для душу - маленька деталь, від якої залежить зручність користування ванною. Все найважливіше про лійки та поради щодо їх вибору читайте в цьому матеріалі...

08 листопада 2021
Модні тенденції 2021-2022 у дизайні інтер'єрів

Тренди міжнародної виставки Cersaie 2021. Модні тенденції 2021-2022 у дизайні інтер'єрів.

Восени в італійській Болоньї відбулася чергова галузева міжнародна виставка Cersaie 2021. Команда Keramis побувала на цьому "тижні високої керамічної моди" і привезла для вас докладний фотозвіт про наймодніші тренди дизайну інтер'єрів 2021-2022 років...

05 листопада 2021
Набірр скляних дозаторів для мила

Як обрати диспенсер для рідкого мила?

На зміну звичним мильницям прийшли нові зручні диспенсери. Безліч різних моделей для дому, офісу та місць громадського користування представлені на ринку. У цій статті ми зібрали всю найважливішу інформацію про цього незамінного помічника у боротьбі за чистоту рук.

03 листопада 2021
Що покласти на підлозі кухні

Що краще плитки можна покласти на підлозі кухні?

До вибору покриття для підлоги для кухні потрібно поставитися з великою увагою. І якщо вам здається, що окрім звичної плитки, краще варіанта не відшукати, читайте наш матеріал, і дізнаєтеся, що є покриття, яке може зробити вашу кухню ще комфортнішою.

01 листопада 2021
Дизайнерський радіатор опалення

Що потрібно знати про радіатори опалення?

Від якісної системи опалювання багато в чому залежать комфорт перебування людей у будівлях. Забезпечити обігрів можна завдяки установці радіаторів опалення. Дізнавайтеся з нами, що це за пристрої, які вони бувають і як з їх допомогою забезпечити тепло навіть найсуворішої зими.

29 жовтня 2021

Презентація для архітекторів і дизайнерів Харкова в салоні Keramis 16 вересня 2021 року. Відкриття шоуруму Paradyz.

6 вересня 2021 року у харківському салоні Keramis відбулася масштабна презентація та довгоочікуване відкриття шоуруму Paradyz. Ділимося з вами подробицями заходу та яскравим фотозвітом.

27 жовтня 2021
Вхід в особистий кабінет